2737
2734
عنوان

میخوام از شوهرم بگم

505 بازدید | 35 پست

میخوام حس خوب امشبم و باهاتون به اشتراک بذارم. امروز نمیدونم چرا سرگیجه و معده درد بدی داشتم. کلا حالم خوب نبود. همسرم از سرکار اومد دید حالم خوب نیست، لباسش و عوض نکرد برگشت رفت یه مقدار کمپوت و چیزای تقویتی گرفت و اومد. بعدم دید شام نداریم، رفت آشپزخونه و یه شام سبک درست کرد. غذای بچه هارم داد و ظرفارم شست. وقتی داشت سینک و خشک میکرد، رفتم بوسیدمش و گفتم مرسی که هستی♥️

اینارو که گفتم فک نکنید من و همسرم هیچوقت باهم بحث و جدل نداشتیم و‌ همیشه همه چی گل و بلبل بوده، نه... اما وسط همه ی سختی های زندگی، این لحظه های قشنگ و پررنگتر میکنم که زندگی سخت تر نشه🥰

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزمممم چقد قشنگ♥️دقیقا ماهم بحث داریم اصلا نمیشه بحث نباشه تو زندگی کسی .ولی گاهی همین لحضه های قشنگ باعث میشه همه سختی های زندگی از یادت بره:)

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2740
عزیزمممم چقد قشنگ♥️دقیقا ماهم بحث داریم اصلا نمیشه بحث نباشه تو زندگی کسی .ولی گاهی همین لحضه های قش ...

دقیقا...زندگی که سراسر خوشی نیست. ولی همین لحظه ها گاهی سختی زندگی و برامون آسونتر میکنه

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
2706