2737
2739
عنوان

دقت کردین مردا چقد زود خام میشن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3689 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشحال میشم😁

🥰

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
2731
بهمنی ها چی هستن؟ اصلا فکر نکنم ربطی به ماه تولد داشته باشه من از بچگی همین طوری بودم درصورتی که داد ...

همسر منم بهمنی وساده

زود فراموش میکنه و زود میبخشه

او در بر و ایام به کام است...
من هر وقت بخوام کاری انجام بده بدونه اینکه مستقیم بگم اینکارو انجام بده خودم یکم از اون کار تعریف می ...

بله درسته  برای منع کردن  چی 

من نمیخوام  بره   جایی و میخوام انصراف بده 

چطور بگم

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی
2740

دقیقا شوهر خر منم خام میشه اما خام همه جز من خصوصا خام زنای دیگه.

قلبم هزار تیکه است جیگرم خونه دوباره چتا و خیانتشو امروز دیدم راه پس و پیش ندارم تورکخدا ینفر آرومم کنه حتی به دروغ😭😭چکار کنم دیگه دوسش نداشته باشم و روش حساس نباشم؟؟؟

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

اقا به منم سیاست یاد بدین. الان شوهرم گف غذا درس کن ببرم سرکار . من امشب غذا زیاد درس کردم ک برا فرداش هم ببره  ولی میگه ن اینو نمیخام جدا میخاد ک برا چند نفر ببره منم حرصم میگیره همیشه برا چند نفر میبره فردا هم برعکس بقیه روزا ک تا عصر ظهر میاد یعنی ناهار هم جدا خونه باید درس کنم . همیشه این بحث دعوا رو داریم چکار کنم سر عقل بیاد خودش تشخیص بده ک چرا همیشه باید برا چند نفر ببره زرنگ باشه رودروایسی اینا نداشته باشه .. الان خودش داره درس میکنه و عصبی ناراحته سر بچم داد میزنه . یا خرید میره یه عینک میخره مثلا یع تومن پونصدی هم داره دو سه ماهی یکی میشکنه یا گم میکنه من میگم  تو ک میشکنی یا گم میشه خو ارزونتر بردار ازم عصبی میشه ازم زده میشه ازم فاصله میگیره  دوس داره تو هر کاری چ خوب چ غلط تشویقش کنم .. سیاسبت یادم بدین لطفاا چطور رفتار کنم  ازم سرد و زده نشه .. و خودش راه درستو بره  ..وقتی به حال خودش ولش میکنم میگم چکارش دارم هر کاری میخاد کنه. میبینی چقد ضرر مالی میکنیم و بعد دوتامون غصه میخوریم و پیشرفت نمیکنیم جلو نمیزیم لطفااا بگین چطور رفتار کنم 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
بله درسته  برای منع کردن  چی  من نمیخوام  بره   جایی و میخوام انصراف بده&n ...

برعکسشوعمل کن بدونه اینکه مستقیم بگی نرو حالا معلوم نیست چی جواب بده درمقابلش اون جایی که میخواد بره جلوش بد بگو یکی دونفرم مثال بزن خلاصه جوری حرف بزن که قبل اینکه تو بگی نرو خودش منصرف بشه 

برعکسشوعمل کن بدونه اینکه مستقیم بگی نرو حالا معلوم نیست چی جواب بده درمقابلش اون جایی که میخواد بره ...

اهان ممنونم عزیزم  💚💋 هر چی بگم نرو  بدتره  میره 

باید بگم برو   خودش  سختش میشه نمیره

برای حاجت رواییم  یک صلوات میفرستی

@پشمایحاجعبدالله    

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
2706