2733
2734
عنوان

دقت کردین مردا چقد زود خام میشن 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3750 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار باهاش قهر بودم هرچی پیام میداد جواب نمیدادم 

بعد گفت 

مردا تو حرف یه چیزی میگن (حرف بدی دعوای )ولی در عمل احساساتی برخورد میکنن 

اما زنا مثل مامور اعدام عمل میکنن

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ولی به نظرم برعکسه ما زنا زود خام میشیم

اون خودتی 🥰حرف حرف زناست

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
😂😂 عزیزم چیز خاصی نیست ، یعنی قلق خاصی نداره کافیه ی مدت ب جای زوم کردن رو نقطه ضعف ها ، اونا ر ...

نقطه مثبت گفتی به شوهرم زیرچشمی نگاکردم میگه چرااونطوری نگامیکنی گفتم دارم نقطه های مثبتتوپیدامیکنم ولی نداری😂

موافقم دقیقا همینن

زود گول میخورن😂😂

شوهرمنم کلی باهاش دعوا کنم و حرف بارش کنم،کافیه یکم ادا اصول بیام کلااا یادش میره...میگه عشوه گر نکککن 🤣گاهی ام میگه روباه مکار

اما خودم خدانکنه چیزی بگه که بهم بربخوره

مگه ول میکنم بدبخت و

انگار قتل کرده

فک کنم برا اینه که از لحاظ جنسی محتاجمونن😅برا همین همیشه کوتا میان

او در بر و ایام به کام است...
😍😍😍ب این میگن ی خانوم زرنگ کاربلد

چرا هرکاری میکنم نمیتونم وقتی تورو میبینم بهت اهمیت ندم

یه جور خاصی از تو بدم میاد فکر کنم خیلی انرژیت با من فرق می‌کنه 

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
اون خودتی 🥰حرف حرف زناست

خب ببین بله یه جاهایی با عشوه خام میشن قبول دارم رو شوهرمم امتحان کردم اما شوهر من یکم لجبازه نمی‌دونم شایدم به قول اون من فرق میکنم 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
زن حرفه ای  و زرنگ خیلی خوبه افرین

من هر وقت بخوام کاری انجام بده بدونه اینکه مستقیم بگم اینکارو انجام بده خودم یکم از اون کار تعریف میکنم بعدمیبینم اینم پیشنهادمیده که اینکارو انجام بدیم به همین راحتی همون چیزی میشه که من میخوام 

چرا هرکاری میکنم نمیتونم وقتی تورو میبینم بهت اهمیت ندم یه جور خاصی از تو بدم میاد فکر کنم خیلی انر ...

دقیقا حس مشترکمونِ منم زیاد علاقه ای به شما ندارم

اما خب من هرچی بیشتر از کسی بدم بیاد بیشتر بهش اهمیت نمیدم

حرص نخور جوش میزنی😂

دقیقا حس مشترکمونِ منم زیاد علاقه ای به شما ندارم اما خب من هرچی بیشتر از کسی بدم بیاد بیشتر بهش اه ...

هر جا ببینم باز بهت ابراز علاقه میکنم 

2706