2733
2734
عنوان

پنجشنبه عروسی خواستگارمه منم دعوت کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیل دورمونه دیگه دعوت کرده پزبده بهترازتو گیراوردم چون خیلی اصرار کردن من قبول نکردم

فرداشب پول ندین بگومن ردت کردم رفتی بایه پولدار ازدواج کردی تازه بایداون یه پولی هم بهت بده🤣🤣🤣🤣

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2731
فرداشب پول ندین بگومن ردت کردم رفتی بایه پولدار ازدواج کردی تازه بایداون یه پولی هم بهت بده🤣🤣🤣🤣

اتفاقعا پول هم از الان داددبم حساب کن😂😂😂🤦🏻‍♀️مارسممونه زودتر از عروسی میدیم

زندگی چنان برمن غَضَب دارد، که انگار درمجلسِ خَتمِ پدرش خندیده ام...
2740
عینه منه  منم با هرکی دوست بشم و بعد کات کنم هفته بعد عروسیشه  کلن بخت باز کنم

داداش من هرجا میرفت بخت بازکن بود خودش  داداشم نمی پسندید ولی هفته بعدش دخترا عروس میشدن عمه م براش دخترای خوبی پسند نمیکرد اینم پسندش نبود همشون سن بالا بودن 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
من باشم قطعا نمیرم یه جور توهین میدونم به حرفی که زدم نمیدونم چرا میخوای بری به مادرت اینا کار ندارم ...

من نرم ک شایعه میکنن الان دختره دلش سوخته ناراحته بخاطره پسره یاهرچی دعوت کردن منم میرم مث بقیه 

زندگی چنان برمن غَضَب دارد، که انگار درمجلسِ خَتمِ پدرش خندیده ام...
باشه ولی پول میگیرم 😂😂😂

برو عروسیش ایشالله همون استادت میاد خواستگاریت تو هم اون رو دعوت کن حرص بخوره بهترش میخواستی گیرت بیاد 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
اتفاقعا پول هم از الان داددبم حساب کن😂😂😂🤦🏻‍♀️مارسممونه زودتر از عروسی میدیم

بگین پسش میدین یاهم باید داماد پول بهم بده چون من بختشوبازکردم🤣🤣

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2706