2733
2734
عنوان

پنجشنبه عروسی خواستگارمه منم دعوت کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2059 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جمع كردن اتو و استفاده ازش بر عليه تو

نه برا من که نه،ولی اخه کس دیگه ای هم نیس که بخواد بخاطرش همچین کنه،نه این نیست،دلیل دیکه ای نداره ینی؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2731
حالا اون دعوت‌کرد هیچی، ایشون چرا داره پا میشه بره؟!

دیگه اینم میره که بگه من ناراحت نیستم که توبایه دخترپولدار ازدواج کردی🤣🤣🤣🤣🤣

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
من نرم ک شایعه میکنن الان دختره دلش سوخته ناراحته بخاطره پسره یاهرچی دعوت کردن منم میرم مث بقیه  ...

اره برو ولی کلا سرت با خانواده خودت گرم باشه نه ناراحت باش نه خوشحال. ولی کاملا لباس شیک بپوش و آراسته باش

اره برو ولی کلا سرت با خانواده خودت گرم باشه نه ناراحت باش نه خوشحال. ولی کاملا لباس شیک بپوش و آراس ...

حتما همسن کارو میکنم من الان رواستادم کراشم دارم دیوونه میشم

نیاز به یه اتفاق جدید دارم که دوباره حس کنم این زندگی ارزش جنگیدن داره و هنوز زیباست..
اتفاقا برا اینکه همچین چیزی نگه و تو دلش خوش بشه من بودم نمیرفتم. 

اره منم باشم نمیرم . ی بار این اشنباه رو کردم . حالا ۱۳ سال گذشته هر وقت یادش می افتم میگم چه اشتباهی کردم رفتم ‌ حالا شاید بگه اگه نرم میگن حسودیش شده . اولا که بگن مهم نیست دوما چه حسودی مگه عاشقش بودی که ولت کرده رفته سراغ یکی دیگه که بگن حسودی کرده؟؟؟؟؟ تو ک اصلا نمیخواستیش

2706