2752
2734
عنوان

کمک😓صاحبکارم سفته ام رو نمیده!!!

218 بازدید | 16 پست

یک ماهی میشه از سرکار در اومدم و چند شب پیش به صاحبکارم که خانم هست گفتم سفته ام رو بده با پوزخند بهم گفت هنوز یک سال از در اومدنت نگذشته گفتم چه ربطی داره این خلاف قانون هست گفت اگه خلافه قانونه پس لازم نبود سفته بهم بدی گفتمش من سفته دادم یا خودتون رفتید سفته اوردید و از ما به اجبار گرفتید گفت حالا بزار یه چند ماه بگذره بعد بهت تحویل میدم!!!

خانما اگه کسی میدونه چطوری میتونم بابت سفته گرفتن ازش شکایت کنم لطفا کمکم کنید چون صاحبکارم یه ادم خیلی بدجنس و بد صفته و با اینکه این همه زحمت کشیدم براش و در شرایط بد تنهاشون نذاشتم و هیچ هیزم تری بهش نفروختم، الان داره با من لج میکنه و من میخوام واقعا جوری حالشو بگیرم که دیگه جرات نکنه نه با من و نه با کسی دیگه ای این کار رو بکنه و حتی پدر شوهرش که پیشش کارگری میکرد از طرف بیمه ازش شکایت کرد!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب دادخواست بده

از سفته ها كپي داري؟

نوشتي روش برا حسن انجام كار؟

بايد بري دفتر خدمات قضايي دادخواست بدي بهت پس بده با توجه به اينكه ديگه اونجا شاغل نيستي

ود دفتر قضايي كارشناس حقوقي داره بهت ميگه

دوتا برو سر بزن هر كدوم بهتر راهنمايي كرد همونجا درخواست بده

توي سايت بنياد وكلا يا دادخواه هم سوالت رو سرچ كن و ميتوني بپرسي وكيلا ميان جواب ميدن

علتش چيه ؟ معمولا استعفا ميدي بايد تحويلت بدن ، ماهيت كارتون اين بوده كه ممكنه نتيجه كاري چند ماه بعد اعلام بشه؟ منظورم اينه ميترسه خسارتي از جانب شما به شركت زده شده كه صداش بعدا ممكنه دربياد و مبخواد مطمئن بشه؟ 

به هر حال با يه وكيل صحبت كنين و همحين افرادي رو سر لج نندازين بدتر دشمن شن 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
نمیدونم والا، منم دیگه پیگیرش نشدم،  فک کنم میخان حرص بدن ادمو

به نظزم يه سر برين به هواي ديدن همكارا سفته هارو هم بگيرين باز دستتون باشه بهتره

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
2706