2737
2734
عنوان

بیاین عکس بزارم

138 بازدید | 20 پست

بگین کدوم خوشگل ترههه هر تاپیکی میزنم واسه عکس فق ۳...۴‌نفر میان😒😂

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کو

عزیزم یسوال درباره رشتت دارم

رشته خوبی هست ؟بازار کار داره؟یکم راهنمایی میکنی لطفا؟

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2738
حق سمت راستیو خوردی نصفس

خودش خاسته نصفه باشه🥲😂

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
عزیزم یسوال درباره رشتت دارم رشته خوبی هست ؟بازار کار داره؟یکم راهنمایی میکنی لطفا؟

بخوام نصحیتت کنم رشته علوم تربیتی میخای برداری حتما گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی شو انتخاب کن . گول نخوری مثل من گرایش دبستان و پیش دبستانی برداری ک اشتباه محضه .

اگه به عقب برگردم رشته های علوم اجتماعی یا مدیریت دولتی یا حسابداری میرم چون تو اکثر آزمون های استخدامی این سه رشته رو میخان اما علوم تربیتی فقط آموزش و پرورش میخاد 🤦🏻‍♀️

دیدی بالاخره شد🥺✨
بخوام نصحیتت کنم رشته علوم تربیتی میخای برداری حتما گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی شو انتخاب کن . ...

عزیزم عکس پاک شد،

بخوام نصحیتت کنم رشته علوم تربیتی میخای برداری حتما گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی شو انتخاب کن . ...

الان تموم کردی عزیزم؟با گرایش مدیریت و برنامه ریزی میشه مدرسه مشغول شد؟

حالا منم میخواستم دبستان پیش دبستان بردارم😂😂😂😂😂

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2706