2737
2739
عنوان

لیزر...بیاین

115 بازدید | 11 پست

.کسی هست کامل رفته باشه

موهات دیگ در نمیاد؟؟

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

مثل این که هشت جلسه میرین ، بعدش هر دوماه یه بار شارژ میکنین 

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله ، دیگه در نمیاد هر ۶-۷ ماه برای شارژ میرم 

تا اون ۶.۷ماه چیزی در نمیاد؟

چطوریه

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

چ دستگاهی و چند جلسه رفتی من ده جلسه هرماه رفتم دوجلسه بعداز دوماه ولی همچنان درمیاد شصت درصد بیشتر جواب نگرفتم دستگاه تیتانیوم

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

چه دستگاخی؟من۱۵جلسه رفتم انگار نه انگار. خیر سرم پروکندلا رفتم

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
2738

من رفتم الان شارژم

یه کلینیک هست هشت بهشت اصفهان دستگاهشون محشره من که به شخصه راضی بودم ۴ جلسه ای جواب گرفتم

یه ذره هم درد نداشت فقط یه گزگز خفیف حس میکردم

پوستمم چند درجه روشن تر شد

کلا خیلی نظم دارن نوبت دهیشونم آن تایمه اصلا معطل نمیشید

شمارشونو میذارم خودتون مشاوره بگیرید ازشون

@clinic_reyhan_esfahan

0۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶