2733
2734

بچه ها میگن مثلا اگه بیای ده تومن بدی به یه نوع سامسونگ، میتونی همون ده تومنو بدی یه شیائومی، یا...  با کیفیت دوربین بهتر بگیری

حقیقت داره؟ 

حالا منکه فقط بخاطر دوربین بهتر دارم گوشی میخرم چی بگیرم به نظرتون؟؟؟ 

وعده ی دروغ "پیگرد الهی" دارد... 

آ۳۴ دوربينش  خوبه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم چرا فقط سامسونگ دوس دارم یعنی وفادارم بهش😭😂😂گوشی من A22دوربینش عالی قیمتشم همینه تقریبا

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2731
چنده قیمتش؟ 

۱۱  خورده ای

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2740

با این وجود ک پایین رده های شیائومی اصلا ارزش هزینه کردن ندارن اما چون دوربین مهمه براتون تو این رنج بهتره همون شیائومی رو بخرید.

نوت ۱۳ بخرید ، حافظه ۲۵۶

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

شیائومی دوربینش خوبه ولی بشدت رو مخه، هنگی زیاد داره کلا مثل سامسونگ روان و راحت نیست یجوریه

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯
2706