2737
2734
عنوان

#کادو_روز_معلم_من به این جور آدم ها میگم چای شیرین های پیش افتاده😡

| مشاهده متن کامل بحث + 4002 بازدید | 165 پست
😂😂😂 عزیزم معلم ها بین خودشون پول جمع میکنند 

از مادرا ام میگیرن ی کاربرا تو همین سایت مگه چند وقت پیش نگف ی معلما برامون جلسع گذاشت گف تولد مدیره و پول بیارین سوپرایزش کنیم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در طول روز کلی ریخت و پاش الکی میشه حالا چی میشه ی مبلغی بزارن برا معلم اونم نه از اجبار  هر کس تمایل داره ، چرا اینقد بزرگش میکنین نمیگین تو این سایت چندتا معلمه دلشون میشکنه ، چند نفر معلمشون گفته برام کادو بیارین بنده های خدا نخواستن کهههه شاید قدیما میگفتن ولی جدیدا سراغ ندارم ... 

2731

ولی یادمه اون موقع ک من پیش دبستانی و ابتدایی بودم مامان بابام از مدرسه میومدن کلی کادو داشتن( راهنمایی تدریس میکردن) ۸۰ درصد کلاس کادو  آورده بودن یه جو خیلی خوب و رابطه صمیمی بین معلم و دانش آموز برقرار بود الان مامانم تو یه مدرسه ای هست  ک بیشتر خانواده ها از نظر اقتصادی عالین🚶🏻‍♀️ مامانمم همونه... اخلاقش عالیه و  روش تدریس هم همونه  ولی دیگ بچه ها و اولیای قدیمی نیستن انگار از معلم طلبکارن  یه شاخه گل چیه مگه ؟ 🙂🙂🙂🙂 قیمتی هم نداره .... دانش آموز های قدیمی مامانم بعضی وقتا می بیننش براش کادو و گل میارن هنوز:)))  جدایی افتاده  جو قدیم خیلی بهتر و صمیمی تر بود 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
حالا استارتر به نظر من که خوبه  من پارسال سیصدوخرده ای برای معلم دخترم  دادم کیف ، که حال ...

خیلی افراد اصلا قصد خرید کادو ندارند

اصلا کادو چه ضرورتی داره ؟

روز معلم را بدون کادو جشن بگیریم بهتره

2740
ولی یادمه اون موقع ک من پیش دبستانی و ابتدایی بودم مامان بابام از مدرسه میومدن کلی کادو داشتن( راهنم ...

اون موقع وضع متوسط بود اولیا همیشه قدر دان بودن الان وضع شون توپه بدتر شدن 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

معلم پسرم امسال برای روز مادر برای مادرها از جیب خودش هزینه کرده بود ویه جشن کوچیک برای مادرها گرفت آیا این معلم حقش نیست که یک روز را ما براش یه هدیه کوچیک بگیریم من خودم شخصا یه کارت هدیه۵۰۰تومنی خریدم با مادرها هم نفری۵۰روی هم گذاشتیم تا شیرینی وگل بخریم 

ولی یادمه اون موقع ک من پیش دبستانی و ابتدایی بودم مامان بابام از مدرسه میومدن کلی کادو داشتن( راهنم ...

الان جوری شده معلم باید از دانش اموز و ولی عذرخواهی کنه که داره وقت شریفشون را میگیره کلا اینجا هر چی تاپیک دیدم اکثرا علیه معلما 

منم یادمه بر ای معلمم کادو میخریدم معلم کادو ها رو باز میکرد خیلی حس قشنگی بود

آهای چای شیرین های پیش افتاده، من خودم دبیرم خدایی چرا باید به زور و با پیش افتادگی یه چای شیرین، خا ...

ببخشید اصلا کاری به بحث و تاپیکتون ندارم.اما با احترام باید بگم اگر شما دبیر هستید باید بدونید معذوریت درسته نه محذوریت

2706