2733
2734

خیلی ناراحت بودم دو ماه بود ولم کرده بود میگفت حال روحیم خوب نیس حالا ک برگشت من خرابش کردم گفت با یکی فقط ی بار رفته بیرون چیز خاصی نبوده بینشون بهش گفتم خیانت کردی عصبی شد ...بنظرتون دوباره برمیگرده؟یا این دفعه جدی رفت گقت ب زندگیت برس حالم خیلی بده اینجا مشاوری هست تگ کنید کمک کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ایشون دوراشون رو زدن تو اون تایم و به دیوار خوردن، حالا اومدن دوباره سراغ شما چون حس کردن راه برگشتی هست و میتونن شما رو بازیچه کنن و وقتی شما حقیقت رو کوبیدی تو صورتش بازم به بن بست خورده و از روی بچگی و کلافگی بلاکتون کرده

تنها کاری که باید بکنید اینه که با لگد از زندگیتون بندازیدش بیرون

حس میکنم وقتی فهمید اینارو فهمیدم فرار کرد

صد در صد

لطفا دیگه بهش راه نده 

چون اون نیاز داره وقتی میره دوراشو میزنه و میشکننش برگرده ب تو تا اعتماد بنفسشو دوباره ب دست بیاره

بازیچش نشو که خیلی برات گرون تموم میشه.

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
ایشون دوراشون رو زدن تو اون تایم و به دیوار خوردن، حالا اومدن دوباره سراغ شما چون حس کردن راه برگشتی ...

خیلی سختمه واقعا تا حالا ب هیچکسی این حسو نداشتم...هیچ امکانی دیگ نداره درستش کنم؟

سلام مطمئن باش این فرد دورهاش رو زده و رها شده دوباره سمت تو کشیده شده چون کسی رونداشته الان هم بلاک کرده چون فقط دنبال خوشگذرونی هست و حوصله سوال پیچ شدن نداره برای خودت احترام بگذار و ازش فاصله بگیر چون آزموده را دوبار آزمودن خطاست اوم یکبار جواب خودش رو پس داده

2706