2733
2734

من وقتی ک ۱۳ سالم بود مث همه دخترای دیگ دوست داشتم یکم آرایش کنم وقتی ک ی بار ی خط چشم کج کوله کشیدم مامانم با اخم گفت ابن چیه ک کشیدی دیگ نزنی فلان بهمان 

ی بار میخندیدم گفت عین منگلا میخندی 

ی چی انتخاب کنی تو ذوقت میزنه ی کاری میکنه ک بهش بگی غلط کردم ولم کن

بعدش الان تو بازار یا هر جایی برم هیچ چیزی برام جذابیتی نداره و هیچ ارزشی 

کلا با گذشت سن علائق قبلی کمرنگ تر میشن ، شکلش عوض میشه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دقییییییقا بابام و نامادریم اینقدرررررر تو فامیل و دروهمسایه منوخواهرمو کوبیدن الان بااینکه۹ساله متاهلم ۳۲سالم انگار ی پیرزن ۷۰سالم ذوق هیچی رو ندارم باکسیم رفت امد ندارم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
سلام عزیزم متاسفم که اذیت شدی فکر کنم منم مث مامانت باشم میشه بیشتر بگی چیکارکنم که خودمو اصلاح کنم

به بچتون اعتماد کنین اینقدر ب فکر حرف دیگران نباشید چون اگه هی زورش کنین نقشه چینی یاد میگیره 

من خودم از بس بهم فشار اومده گفتم میرم دانشگاه شهر دیگ اون مدلی ک میخام لباس میپوشم 

مهم تر اینکه حمایتش کن بچه بدون پشت و پناه مث ی مرد زندگی میکنه دختر بودن یاد نمیگیره خندیدم یاد نمیگیره