2733
2734

ممنون مهربون 

برا سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان 

برا حاجت دلم 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

زهرا، سارا، زهره🌹🙏مشکلاتمون حل بشن

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا قبول کنه

بعدازظهورامام زمان ایشاا... شرایط جامعه بهتر بشه مردم آگاه بشن بعضی اتفاقا یا حتی تایمیک های اینجا رو میبینم میگم چطوری میخایم بچه خربیت کنیم تو این جامعه کل ذهن جوونا روی کراششون و دوست دختر وپسر و....

خیلی غصه دارمیشم

خدا به همه بچه های سالم و صالح و پرخیر وبرکت روزی کنه

التماس دعا عزیزم

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2731

شهید ردانی پور

شهید خرازی

شهید اصلانی

شهدای گمنام

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
@sbmimi     @18_narnia     @گل_نرگسممم    

قربونت برم مرسی قشنگم ۱۰۰ تا صلوات می‌فرستم به نیت حاجت روایی شما و دوستان و تقدیم میکنم به امام رضا 🥰❤️

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

@نون_بربریییی    

نون بربری عزیزم میشه ازت ی خواهش کنم؟

یکی از دوستان تو تایپیک جوشن کبیر جا موندن میشه خواهش کنم تو قسمت ختم های تولد امام رضا تکشون کنید ببینن. من هر کاری کردم نشد.

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
@sbmimi     @18_narnia     @گل_نرگسممم    

حاجتت روا عزیزه دلم برای حاجت رواییت حمد و آیت الکرسی می خونم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706