2737
2734

همش گشنشه میگه دسر درست کن چلو مرغ بذار به خونه برس منم دوروز بعد آزمون مربی پرورشی دارم😭میگم خب کارد بخوره تو شکمت نون پنیر بخور دوروز بعد برات چلو کباب میذارم برمیگرده میگه نون پنیرو تو خونه ننت میخوردی منمامانم هرروز چلو‌گوشت برام میذاشت 😭

الانم دارم زرشک پلو میذارم کنارشم باید سالاد باشه 

بدم میاد از خودم که اینهمه ضعیفم درکم نمیکنه 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بری سر کار میخواد چیکار کنه 

مگه آموزگاری هم شرکت کردی که مصاحبه داری؟

بشین عمومیاتو بخون چون آسونه درصد بالا میتونی بزنی سوالای مشترکش رو از سالای قبل بخون سوالای تکراری هم داره حتما نمونه سوالای آزمون گذشته رو بخون

2740
بری سر کار میخواد چیکار کنه  مگه آموزگاری هم شرکت کردی که مصاحبه داری؟ بشین عمومیاتو بخون چون ...

هم آموزگاری هم پرورشی..

کارو برا خودم سخت کردم 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

سلام. عزیزم آزمون پرورشی رو چجور بود؟ از نظرت راحت بود؟

برای مصاحبه آموزگاری کانال خاصی  داری چی میخونی؟ 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
سلام. عزیزم آزمون پرورشی رو چجور بود؟ از نظرت راحت بود؟ برای مصاحبه آموزگاری کانال خاصی  داری ...

بااحتساب بومی ۳۲۴ میشم  بله از نوین استخدام میخونم

2706