2737
2739
عنوان

امشب خونه جاری دعوتم

192 بازدید | 16 پست

4 ترم دانشجوام و خانواده شوهر نمیدونن  و چون کلا خیلی استرسی ام اینم بهش اضافه شده  و همش باید جلو دهن دخترم رو بگیرم. چیزی لو نده چون مهد دانشگاه هم میذارمش  میخوام دیگه اگه چیزی گفت جلوشو نگیرم 

حالا امشب میخوام برم خونه جاریم  اگه حرفش زده شد چی بگم  چون ی سری جاریم ازم پرسید چی شد نرفتی دانشگاه گفتم نه 

این کاربری دست دو نفر است

وا 😒

خب بگو میرم چقدر غریبه میکنید خودتونو با خانواده شوهرتون

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

جاری من دوقلو باردار بود تا ماه هشت نگفت وقتیم گفت گفت یه قلوعه تا زاید بعد فهمیدیم دو قلوعه مادرشوهرم هنوزم یعد هفت سال بهش میگه دیدی اون چیزی که تو قابلمه است تو کاسه است اخه چرا پنهون کاری اونم بدا این مسائل پیش پا افتاده

تا کی میخوای پنهان کنی  نظر همسرت چیه ؟

اون چیزی نمیگه 

من نظرم این بود هر وقت مدرک گرفتم و اگه رفتم سر کار بگم اما واقعا این قایمکیه داره اذیتم میکنه از بس انرژیم صرفش میشه که وای الان دخترم چیزی میگه وای بلید کتابام رو حمع کنم لو نره

2738
وا 😒 خب بگو میرم چقدر غریبه میکنید خودتونو با خانواده شوهرتون

از بس مامانم میگه اگه بگی تو کارت دخالت میکنن سنگ میندازن نمیذارن ادامه بدی  دیگه نگفتم 

از بس مامانم میگه اگه بگی تو کارت دخالت میکنن سنگ میندازن نمیذارن ادامه بدی  دیگه نگفتم

چقدر زشته روزی بفهمن عروسشون انقدر مرموزه هیچی بهشون نمیگه!

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

مثلا بدونن یاندونن چ فرقی به حالشون میکنه ؟میدونی ادمای ضعیف وترسو همیشه پنهون کاری میکنن چون از بقیه ونظراتشون ودخالتشون میترسن .بنظرم قوی باش زندگی شخصی خودته کسی نمیتونه دخالت کنه ونیاز ب پنهون کاری نیست جاریت ازت پرسیده گفتی نه؟این نشونه ضعفته که دروغ گفتی اسی من ب عنوان ی خواهر اینارو بهت میگم چون توخونواده مادره که اعتماد بنفس وبه بچه هاش یاد میده مادره که مستقل بودن وشجاع بودن رک بودن ب فرزندانش یادمیده نه پنهون کاری ودروغ تو الگوی بچه هاتی هرجوری رفتار کنی اوناهم همونجوری بارمیان

چقدر زشته روزی بفهمن عروسشون انقدر مرموزه هیچی بهشون نمیگه!

خودمم. نظرم همینه ی چیز معمولی و پی‌ش پا افتاده رو انقدر بزرگ کردم  الان پشیمونم و نمیدونم چطور جمعش کنم

مثلا بدونن یاندونن چ فرقی به حالشون میکنه ؟میدونی ادمای ضعیف وترسو همیشه پنهون کاری میکنن چون از بقی ...

از دخالتا این کارو کردم  دیگه باید همش بگن بچه ها چکار میکنی غذا چی کارات میرسی ووووو

از دخالتا این کارو کردم  دیگه باید همش بگن بچه ها چکار میکنی غذا چی کارات میرسی ووووو

اگه فقط در حد چند تا سوال باشه ناهار بچه رو و .... چی کار میکنی ؟ .... طبیعیه .‌همه میپرسن . این مداخله نمیشه . مداخله اون میشه رو ذهن شوهرت کار کنن نزارن ادامه بدی 

2706