2737
2739

هر وقت هر چی رو بخواهید قفل می کنید، و هر نوع برخوردی که دلخواه خودتون هست، به اضافه اینکه نه میشه تاپیک رو حذف کرد، نه کاربری رو

مهم نیس براشون دیگه کاریش نمیشه کرد😅

نمیدونم چی باید گفت به این کار.. نقض آشکار حقوق بشر..

یه سوال در مورد حجاب داشتم تاپیک گذاشتم، سریع قفل کرد، یعنی چی؟ اما تاپیک های بی مفهوم مثل شام چی بپزم بازن همیشه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام

حالا که شما تاپیک هاتون کمه.

کم کم تاپیک هاتون رو حذف کنین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
نمیدونم چی باید گفت به این کار.. نقض آشکار حقوق بشر.. یه سوال در مورد حجاب داشتم تاپیک گذاشتم، سریع ...

تاپیک هایی ک کلا توش جنگ و دعوا میشه قفل میکنن 

تاپیک سیاسی هم ک کلا ممنوعه انگار 

تا شما باشین دیگه تو این سایت مسخره تاپیک نزنین .

نمیتونم بگم ناحق گفتی، ما زیادی بها دادیم، البته من خودم به شخصه از تنهایی زیادمه میام اینجا، از فضای اینستاگرام و اینا خوشم نمیاد، اومدم اینجا یه جو دوستانه و خانمانه باشه

تاپیک هایی ک کلا توش جنگ و دعوا میشه قفل میکنن  تاپیک سیاسی هم ک کلا ممنوعه انگار

آره عزیزم درست میگی، حالا تاپیک من اصلا هیچ کدوم اینا نبود، خیلی بی دلیل بود، چون حالت هم فکری بود هیچ حرف مخالفی هم گفته نشد..

2740
حذف نمیکنه، یکی از مسائل هم همینه

🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢🟥🟢

اول وقت بین ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ بفرستین احتمال حذف خیلی بالا هست.

🔴🔴🔴🔴 دیروز یک کاربر گفت ۴ تا تاپیکش رو براش حذف کردن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.