2737
2734

2روز پیش از صبح وسط دلم سوزش داشت تیر می‌کشید شبش حالت تهوع داشتم و شبش ببخشید 3بار بالا اوردم جوری بودم دراز میکشیدم ب نسبت خوب بودم تا بلند میشدم بالا میوردم اونم شدید ولی اسهال نداشتم تا اینکه فرداش حالت تهوع خوب شد ولی 2بار اسهال کم داشتم و ی قرص خوردم خوب شدم ولی فرداش پشت کمرم از نصف کمر ب پایین درد میکرد ی جور ک کوفته شده بود ولی از دیشب دوباره قسمت وسط پشت کتفم قسمت گردنم پایین تر درد میکنه و تو گلوم هم درد دارم. ب نظرتون از چیه؟؟؟ قبلا بعد کرونا سرفه داشتم و رفتم دکتر قرص داد سرفه هام بهتر شد ولی عکس از قفسه سینه گرفتم باید ببرم ب دکتر نشون بدم. نمیدونم این درد پشت کتفم بخاطر چیه دیگه

تا اینجا ک بیشتر مشکل معده و رفلاکس ب نظر میاد تا ریه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

مشکل معده

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممکنه بخاطر معده وسط کتفم درد میکنه؟؟؟ چیکار کنم خوب شم؟؟ 

بله

هيچی مراجعه به دکتر

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
پشت کتفم وسطش درد میکنه ممکنه از معده باشه عزیزم؟؟ خیلی نگرانم 

اره احتمال معده بیشتره تا ریه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2738
من اینطور میشم عفونت معده و رفلاکس دارم عزیزم برو پیش دکتر داخلی 

منم گوگل سرچ کردم علائمم شبیه رفلاکس معده بود عزیزم. توام پشت کتفت درد میگیره؟؟ چی میشه ک عفونت و رفلاکس معده میگیریم؟؟؟ 

2706