2752
2734
عنوان

این علائم نشونه مشکل ریه یا سرطان ریه هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چرا پریدی پله آخر

سرطان ریه چند ماه سرفه میکنی بدون عفونت 

شما اسهال داری مسموم شدی

بازم یکی سی تی ریه بده خیالت راحت میشه

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
منم گوگل سرچ کردم علائمم شبیه رفلاکس معده بود عزیزم. توام پشت کتفت درد میگیره؟؟ چی میشه ک عفونت و رف ...

از من از بچگی اینطوری بودم بیشتر کلم بستنی ماست اش پیاز خام  قورمه سبزی بخورم بدتر میشم

خیلی درد میکرد وقتی درمان نشده بودم ب حدی که نمیتونستم بشینم باید دراز میکشیدم 

2731

اینجا که دکتر نیسن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حالا چرا پریدی پله آخر سرطان ریه چند ماه سرفه میکنی بدون عفونت  شما اسهال داری مسموم شدی باز ...

اخه ی سال بود هرازگاهی سرفه داشتم بعد کرونا ک رفتم دکتر قرص داد الان اصلا سرفه ندارم بخاطر همین یکم شک کردم ب ریه 

اخه ی سال بود هرازگاهی سرفه داشتم بعد کرونا ک رفتم دکتر قرص داد الان اصلا سرفه ندارم بخاطر همین یکم ...

آلرژی داری لابد

من یه کاربری قدیمی هستم بنام نازناز که از سال 91 عضو بودم ولی ویندوز عوض کردم و پسوردم رو یادم نیومد
آره چون اصلا سرفه ندارم. برای دکتر معده باید برم دکتر داخلی؟؟ 

بله . یه هفته داروهاشو بخوری خوب خوب میشی . من چن سال پیش سفکسیم رو با معده خالی خورده بودم یه دردایی میومد سراغما انگار کمرم میخاست بشکنه طوریکه راه نمیتونستم برم . دکتر به من یه قرص داد قرص شیرین بیان بود اصلا به هفته نکشید خوب خوب شدم

2706