2737
2734

یهو از دستم در رفت و انگشتم و خیلی بد برید طوریکه خیلی دیر زخمش بسته شد الان زخمش کامل بسته شده و خوب شده ولی ردش مونده و هروقتم اون قسمت از انگشتم میخوره به یجایی شدید گز گز میکنه و میسوزه درصورتیکه دیگه هیچ زخمی نیست

دلیلش چیه؟

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

شوهرم میگه شاید از داخل عفونت کرده بوده واسه همین

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یه جوری شدم... 

استخونت آسیب ندیده؟ 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
2731

برای منم با در رب گوجه انگشتم بریده شد 

خوب خوب شده بود اصلن خیلی کوچیک بود زخمش همون اول هم... 

ولی الان هروقت فشارش میدم درد بدی میگیره

میشم یه آدمِ مغرور..! جوریکه هیچکس باورش نشه!.. حتی شما دوستِ عزیز..!.. :) 
تا ی مدت همبنحوریه چون ی رگ کوچیک  احتمالا  بریدی

عه واقعا

خیلی بد میسوزه در صورتیکه کامل بسته شده و هیچ زخمی وجود ندارع فقط ردش موند دستم🥲

برای منم با در رب گوجه انگشتم بریده شد  خوب خوب شده بود اصلن خیلی کوچیک بود زخمش همون اول هم.. ...

عه دلیلش چیه ینی

وای یه جوری شدم...  استخونت آسیب ندیده؟

خیلی خیلی بد بریده بودم  استخونم دیده میشد انگشت اشاره ام بود ولی استخوان نه چیزیش نشد ولی پوستش خیلی عمیق بریده شده بود تا چند وقت حتی نمیتونستم بنویسم

2738
عه واقعا خیلی بد میسوزه در صورتیکه کامل بسته شده و هیچ زخمی وجود ندارع فقط ردش موند دستم🥲

اره جانم منم ی زخم داشتم عمیق بسته شده بود ولی نمیشد دست زد گزگز میکرد و درد میکرد بعد چندماه خوب شد 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
نمیدونم والا فکر میکردم عفونت باشه

شوهرمم همینو میگه چون من انقد ظرف شستم اخرا عفونت کرده بود میگه عفونت مونده داخلش بخاطر همینه

اره جانم منم ی زخم داشتم عمیق بسته شده بود ولی نمیشد دست زد گزگز میکرد و درد میکرد بعد چندماه خوب شد ...

مرسی🥰

خیلی خیلی بد بریده بودم  استخونم دیده میشد انگشت اشاره ام بود ولی استخوان نه چیزیش نشد ولی پوست ...

فکرکنم طبیعی باشه درد الانش نترس

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 
شوهرمم همینو میگه چون من انقد ظرف شستم اخرا عفونت کرده بود میگه عفونت مونده داخلش بخاطر همینه

ببین زرد نشده 

اگه شده که عفونته

واسه من یذره زرد بود

میشم یه آدمِ مغرور..! جوریکه هیچکس باورش نشه!.. حتی شما دوستِ عزیز..!.. :) 
فکرکنم طبیعی باشه درد الانش نترس

چشم❤️

2706