2737
2739
عنوان

تجاوز پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 47 پست

😳🤨🤨یکم خیالیه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌نمیدونم این چ ربطی به نامزدش داره اخه

ربط داره چون اونموقع بچه بود تاثیر بد تو ذهنش گذاشته الان که می خواد با نامزدش رابطه داشته باشه میاد تو ذهنش 

اکثرا اونایی که بهش تو بچگی تجاوز میشه وقتی بزرگ میشن با همسرشون تو رابطه جنسی به مشکل بر می خورن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2731

من همیشه فکرم اینه که مثلا دوست ها یهویی میگن

مثلا پدرم اینکارو کرد  

و راجب وضعیت رابطه گفت و گو میکنید؟

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

یه دکتری هست به اسم ..سکسولوژی..

به ایشون مراجعه کنن....این چیزا با گفتن در اینجا حل نمیشه

جز اینکه حال همرو بد کنه

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740

حتمابایدباروانپزشک حاذق مشکلشوحل کنه حالم خیلی بدشد

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
من همیشه فکرم اینه که مثلا دوست ها یهویی میگن مثلا پدرم اینکارو کرد     و راجب وضعیت راب ...

خیلی عجیبه🤷🏻‍♀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
خیلی عجیبه🤷🏻‍♀

انه توهم روستا هستی 

من پاریس ام  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
انه توهم روستا هستی  من پاریس ام    

اره🤦🏻‍♀️🤣

چرا همش منو با تو اشتباه میگیرن زمین تا اسمون فرق هست تو پروفایلمون😐😐

تاپیک میزنم میگن دروغ نگو توکه شوهر نداشتی کنکوری بودی😐🤣💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706