2733
2734
عنوان

تجاوز پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 47 پست
اره🤦🏻‍♀️🤣 چرا همش منو با تو اشتباه میگیرن زمین تا اسمون فرق هست تو پروفایلمون😐😐 تاپیک میزنم م ...

واقعا میگن  تگ ام کن ببینم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
😳🤨🤨یکم خیالیه

می تونه واقعیت باشه من بدتر از اینو از یه نفر دیگه شنیدم 

من یه دوست داشتم طبقه پایینمون بود خیلی صمیمی بودیم 

من میدیدم این اصلا با پدر و مادرش رفت و آمد نداره ازش پرسیدم راهشون دوره که نمی تونن بیان؟

بعد با گریه تعریف کرد که باباش  ۱۴ سالگی می خواسته بهش تجاوز کنه اینم ترسیده شب بوده فرار کرده رفته خونه ی دوست پسرش به دوست پسرش همه چی رو گفته 

بعد باباش فرداش رفته پیداش کرده اورده خونه گفته رابطه می خواستی چرا فرار کردی بیا خودم .... بعد  خواسته دوباره بهش تجاوز کنه مامانش رسیده دخترشو انداخته بیرون گفته برو تو این خونه نمون بابات یه بلایی سرت میاره من نمی تونم از پس بربیام

خلاصه با  دوست پسرش رفتن دادگاه نامه گرفته بودن ازدواج کردن

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعا میگن   تگ ام کن ببینم

یادم نی کدوم تاپیکم بود مردم تا مردمو قانع کردم من شوهر دارم بابا🤣💔

خب چه خبر

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
2731
یادم نی کدوم تاپیکم بود مردم تا مردمو قانع کردم من شوهر دارم بابا🤣💔 خب چه خبر

تگ ام میکردی میگفتی که متفاوتیم  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
تگ ام میکردی میگفتی که متفاوتیم    

اون موقع اسمتو بلد نبودم بعدا دیدمت از این به بعد تگت میکنم  کنکوری هستی؟ چن سالته؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
اون موقع اسمتو بلد نبودم بعدا دیدمت از این به بعد تگت میکنم    کنکوری هستی؟ چن سالته؟

من 19 ام

هم کنکوری ام هم نیستم  

اون موقع اسمتو بلد نبودم بعدا دیدمت از این به بعد تگت میکنم    کنکوری هستی؟ چن سالته؟

تو که داستانتو ذیختی امضات  

منم 19 باردار🤣💔👶🏻👈🏻🤰🏻

تو زود قاطی مرغا شدی  

منو نمیگیرن  

وات🤣💔 خودم میگیرمت برا داداشم نترس🤧

هنوز کوشولو ام 

2706