2737
2739
عنوان

یه قانون مسخره از روشن فکرای سایت!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3299 بازدید | 193 پست
چقدر خودخواهین واقعا  شما فرض کن پول نداری،بچت مریض شده،خب،بچه ی ۱۰ ساله اصلا  میذاری به ...

دقیقا همینطوره 

بعضی چیزا توی سن خودش حال میده

مثلا یکی هست تو بچگی آرزو داره دوچرخه داشته باشه پدر مادرش نمیخرن،شاید اون بچه بزرگ شده حتی پولش هم داشته باشه ولی دیگه ذوق قدیمش رو نداشته باشه

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
دقیقا شوهر منم مدام حسرت بچگیش هنوز باهاشه و میگه مادرم رو نمیبخشم چون پول داشتیم ولی نمیذاشت بابام ...

خیلی سخته 

آدمای مثل من و امثال شوهرت درک میکنن فقط  

بخدا گریه داره اگه بگم بجای دوچرخه،پشتی خونه رو میذاشتم و می‌نشستم روش و تصور می‌کردم دارم پدال میزنم و دوچرخه سواری میکردم با پشتی توی خیالاتم 

الان من بزرگ شدم پولشم دارم ولی هرچندتا دوچرخه هم بخرم حسرت من از بین میره؟ 

همیشه هم به مامانم میگم کاش سه تا بچه رو بدبخت نمیکردین

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر و مادر خب بالاخره باید تو موقعی بچه بیارن که بتونن نیازای اصلیش رو فراهم کنه تو این شکی نیست ول ...

من زماني بچه اوردم كه ميدونستم در تامين هيج نيازيش كمبود ندارم من اون بچه رو دعوت كردم دنيا من خواستم باشه ميتوانه يقه منو بابت كم كاري بگيره ميتوانه هرزمان بياد بگه مامان ميدونستي دنيا همچين جاييه منو بهش دعوت كردي بارهام ازش پرسيدم ناراحت نيستي تو اين دنياييه كه  ادماي بدش بيشتر از ادماي خوبن گفته نه جون شما رو دارم كه همه بديا رو حبران ميكنه بچه پرتلاشيم هست با مطالعه وخودساخته 

پدر و مادر خب بالاخره باید تو موقعی بچه بیارن که بتونن نیازای اصلیش رو فراهم کنه تو این شکی نیست ول ...

اسی جان

مراحل تولیدمثل اونجوری نیست

پدر و مادر یه کاری انجام میدن که اسمش اقدام به بارداریه

اگه اون کارو نکنن خدا که به زور بچه نمیذاره تو دامنشون

الان من چون جلوگیری می کنم بچه ندارم

وقتی آقا ک..... میذاره که دیگه خدا به زور حاملم نمیکنه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2731
من کجا همچین حرفی زدم که خودم یادم نمیاد؟؟😐😐 گفتم درسته پدر و مادر باید مسئولیت بپذیره نمیشه تو خ ...

چند صفحه پیش داشتی در مورد اجیل و میوه های بودار یه چیزی میگفتی فکرکنم نمیتونم بین اینهمه پیام پیداش کنم

همین میوه ی نوبرونه و اجیل رو نیاز نیست ادم به مقدار خیلی زیاد بخره ولی واسه رفع هوس یه مقدارشو که میشه خرید که رو دل بچه نمونه

یا همون دراگن فروت حدودا ۳۰۰ و خورده ایه اگه بچه تو مدرسه ببینه بیاد به خونواده ش بگه ، یعنی اون خونواده نباید اندازه ی ۳۰۰ ت پول داشته باشن که این بچه یه میوه ی جدید رو تست کنه ؟ حالا قرار نیست روتین زندگی ش بشه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دیگه آلوچه نیاز اصلی بچه نیست نمیشه که اول بزاریم همممه چی جور بشه بعد بچه دار بشیم اگر اینطوری بود ...

الوچه کیلویی فوقش ۲۵۰ !! 

تو زندگی خرجای بیشتری هست مثلا مریضی 

خدایی نکرده بچه مریضی پرخرج بگیره کسی که ۱۰۰ تومن نداره آلوچه بخره مثلا یهو از کجا ۲۰ میلیون ۳۰ میلیون بیاره خرج مریضی بچش کنه؟؟

خیلی سخته  آدمای مثل من و امثال شوهرت درک میکنن فقط   بخدا گریه داره اگه بگم بجا ...

میدونی بیشتر از چی میسوزه از اینکه پول داشتن ولی واسش نخریدن میگفت خانواده کم بضاعت تر از ما هم هر طور بوده خریدن و من نگاهشون کردم و حسرت خوردم میگه هیچ وقت مادرمو نمیبخشم

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740
اولا اون زمانا فرق میکرد دوما بازم فکر نکن خیلی خوشبخت شده کار کردن زیاد آدمو له و داغون می کنه ا ...

خب شما از دید خودت گفتی پدر خودتو دیدی خانواده ی خودتو دیدی میگی شاد نیستی..

منم خانواده خودم و پدر خودم رو میبینم 

میدونم راضیم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
چقدر خودخواهین واقعا  شما فرض کن پول نداری،بچت مریض شده،خب،بچه ی ۱۰ ساله اصلا  میذاری به ...

دقیقاکسیومیشناسم الان میتونه یه تریلی بخروبفروشه  امامیگه من بچگیم دلم دوچرخه میخواسته هنوزم بعضی شباخواب دوچرخه میبینم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دیگه آلوچه نیاز اصلی بچه نیست نمیشه که اول بزاریم همممه چی جور بشه بعد بچه دار بشیم اگر اینطوری بود ...

نیاز اصلی بچه نیست ولی خب بالاخره اونم هوس میکنه، حالا میگیم اون زمانی که این خانم بچه آورده گرونی نبوده وضعشون بهتر بوده یا هر چی

ولی خب بالاخره شما این بچه رو مقایسه کن با کسی که پدر مادر پولداری داره، هر دو تاشون موفق میشن ولی اونی که پول نداره چقدر باید دهنش سرویس شه و کار کنه تا بتونه یک جفت کفش واسه خودش بخره،ولی اونی که پدر مادر پولداری داره خیلی زودتر جای پیشرفت داره 

بعدشم به نظرم تو این دوره زمونه ازدواج واسه آدم پولدارس که بخوان ثروتشون رو افزایش بدن نه فقرشونو

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
 خیلی سخته  آدمای مثل من و امثال شوهرت درک میکنن فقط   بخدا گریه داره اگه بگم بجا ...

والا

من نمیدونم چرا فک می کنن بچه بدبخت باشه خوبه😂

والا من از خدامه اگه یه زمان بچه آوردم نیازای متناسب با سنشو تامین کنم(نمیگم چیزای بیخود بخرم وقتی عر زد و لوسش کنم)،ولی خب دوس دارم بچه ام تو رفاه باشه

مثلا من زمان بچگیام دلم مگ مغناطیس میخواس هیشکی برام نخرید😂😂

ماشین کنترلی میخواستم نخریدم

گفتن گرونه

یه سال عر زدم براش

خب الان میتونم بخرم ولی نمیخوام که....

اصلا مگ مغناطیس مگه وجود داره دیگه🤣🤣

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

الوچه نیاز اصلی نیست ولی اگه فرض کنیم کیلویی ۵۰۰ ت باشه تو بااااید بتونی حداقل یه تعداد مثلا یه مشت بخری ازش واسه رفع هوس بچه ت قیمتش زیر ۱۰۰ ت میشه حتما نیاز نیست یه کیلو بخری،

پارسال از این زردالو بزرگا (اسمشو نمیدونم) تازه اومده بود فکر کنم کیلویی ۴۰۰ و خورده ای بود من رفتم تو میوه فروشی ۵ تا دونه ازش برداشتم زیر ۱۰۰ ت شد اره من یه کیلوشو نخریدم ولی واسه رفع هوس خوب بود 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دقیقا همینطوره  بعضی چیزا توی سن خودش حال میده مثلا یکی هست تو بچگی آرزو داره دوچرخه داشته با ...

الان من ۲۶ ساله پولشم دارم بهترین دوچرخه رو بخرم ولی مگه میتونم برگردم به ۶ سالگیم و اون حس و لذت رو داشته باشم 

حالا دوچرخه هم چیز خاصی نبود و هربچه یکی دستش بود پدر من اون دنیا چی میخواد جواب بده خدا میدونه 

کلی حسرت موند تو دلم که دوچرخه فقط یکیشه فقط واسه اینکه ثابت کنن اتاقشون کور نیست پشت سر هم بچه آوردن 

من یه دونه دارم شاید بتونم چهارتا هم از لحاظ مالی تامین کنم ولی اینقدر خودم توی این دنیا عذاب کشیدم که دوست ندارم یکی دیگه رو دوباره توی این دنیا بیارم و هی بهش بگم بجنگ تلاش کن برات مهم نباشه تو میتونی تسلیم نشو و فلان و آخرشم که مرگه خب دوسش دارم و نمیزارم بیاد که اینهمه عذابم نکشه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706