2752
2734
عنوان

متاهلا ی لحظه میاین🥹

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 53 پست

رابطه و گرایش جنسی بخش بزرگی از زندگی مشترکه وقتی گرایش نداری چجوری میخوای ازدواج کنی؟ به این فک نکن ک بعد ازدواج درست میشی چون این ی احتمال ضعیفه 

انگار مادر بگه خب پسرم معتاده بزار واسش زن بگیرم درست بشه....

ازدواج چیزی و درمان نمیکنه اول از حست مطمعن شو بعد ازدواج کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین 🤦🏻‍♀️ وای رابطه واقعا چیز عجیبیه  نمی‌دونم بعضیا چجوری بعد ۱۰ سال میگن هنوزم عین روز ا ...

منم 🥲

خوش به حال اونکه همچین زندگیی قسمتش شه

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
2731
اگه خوبن و با اصالت بیان خواستگاری و یه مدت به خودت فرصت بده چند بار بیرون برو خودت متوجه حال خودت م ...

چند بار رفتیم اومدن ولی بازم خوشم نمیاد خدا به خیر کنه🤦🏻‍♀️

یهوزندگیم عوض شد خیلی یهو:")
ما زنا واقعا عجیبیم کسی که ما رو دوست داره دوست نداریم و دنبال اونی هستیم که فقط صرفا واسه سرگرمی .. ...

همینو بگو من از خودم ناامید شدم کلا از پسری خوشم میاد ک هیچی نداری جز مشکلات و دردسر تازه هوله و دوسم نداره😐

رابطه و گرایش جنسی بخش بزرگی از زندگی مشترکه وقتی گرایش نداری چجوری میخوای ازدواج کنی؟ به این فک نکن ...

میفهمم چی میگی ولی متاسفانه میترسم انقدر نه بگم پیر شم تنها بمونم 

اینجا راحت میتونم بگم واقعا ازش میترسم🥹🥹

شایدم اونم نداره بابا🤦🏻‍♀️

عزیزم شما به پسری که علاقه نداری میخوای به خاطر شرایط خودت بله بدی ،اگه بهش علاقه مند نشدی گناه نداره که مجبور بشه سردی و بی مهری همسر را تحمل کنه؟

خوشحال بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد
اگه هیچ حسی نباسه بعدا ازش خوشت میاد ولی متنفر باشی بدتر هم میشه. خودت کدومشی؟

حس خاصی ندارم واقعا بهش همین امیدوارم زیاد دور و برم نپلکه فعلا تا ببینیم چی میشه🤦🏻‍♀️

منم 🥲 خوش به حال اونکه همچین زندگیی قسمتش شه

واقعا🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲خودشم ایرانی خارجی ندارد شانس خواهر شانس🥲🥲

عزیزم شما به پسری که علاقه نداری میخوای به خاطر شرایط خودت بله بدی ،اگه بهش علاقه مند نشدی گناه ندار ...

خب اونم قطعا عاشقم نیست من میفهمم اونم داره به خاطر شرایط اوکی میده و میاد جلو 

2706