2733
2734

دوستای خوشگلم دوستان ک متاهل هستین تجربه دارین... سوال دارم خدمتتون ؛ فرضا دختری به خواستگاری آقایی جواب منفی داده علتشم بخاطر تفاوت سنی بوده ؛ چند سال میگذره مجددا خانواده پسر جویا احوال دختر خانم میشن و مدامم هی میگن همه دلشون میخواد این دختر خانم عروسشون بشه . مدام تعریف خانواده دختر خانم می‌کنه ؛ می‌تونه چه منظور داشته باشه ؟ می‌خوان مزه دهن عروس خانم ببینه چیه ؟ یا مجددا میخواد خواستگاری کنه ؛؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
۱۰_۱۳ گلم

منم یه همچین مورد مشابه ای داشتم ولی ۱۰ سال تفاوت سنی حدود ۷ ۸ سال پیگیر بودن تا اینکه ازدواج کردیم هر دو خیلی مستقیم غیر مستقیم از فامیل از همسایه پیگیر میشدن و تعریف و تمجید میکردن ولی من شوهرمو میخواستم خاطر همین جواب منفی میدادم

منم یه همچین مورد مشابه ای داشتم ولی ۱۰ سال تفاوت سنی حدود ۷ ۸ سال پیگیر بودن تا اینکه ازدواج کردیم ...

گلم مامان اون آقا مدام به مامان من این صحبتا می‌کنه مامانم مدام میگه خیلی ممنونم نظر لطفتونه! می‌خوام ببینم شما جای مادر اون آقا باشی چی برداشت می‌کنی ؟ یعنی راصین؟

2706