2733
2734

من اول به دختری که تو گوشی همسرم بود شک کرده بودم رفتم انستا پیداش کردم (نزدیک هفت هشت ماه پیش)  هی چک میکرد فقط کارای روزانش بوذ و اینا تا اینکه یه حرف زشت که به همسرم پیام داده بود دیدم تو گوشیش منم بهش پیام داده بودم که تو چی هستی و فلان  دیدم بلههه اون دخترس که هفت هشت ماه پیش بش شک کرده بودم بود کهمتوجه شدم یکسال با همسرم بود رفت و امد میکردن و اینا تا اینکه متوجه شدم با همسرم بحثمون شد خلاصه تموم شد 

تا اینکه من هرموقع انستا استوریمو چت میکردم استوریای اون میومد دروغ چرا بگم یه جورایی کنجکاو بودم ولی نه چت میکردم نه چیزی (یه بار تو انستام پیام داده بودم بهش برا همین پیجمو میدونه) 

تا اینکه اومد بهم گفت سرتو از پیجم بکش بیرون چرا هی چک میکنی و فلان اینا 

دنبال چی هستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شوهر تو ج.نده س که متعهد نیست

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2740

خاک تو سرش

تو ام با پیج فیک چک کن

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

طبیعیه که چک کنی 

آدم ناخودآگاه هی میخواد مقایسه کنه و از خودش بپرسه من چیم کمتر از این بود 

ولی بخاطر آرامش خودتم که شده بیخیال شو اصلا چک نکن

هیچ جوابی هم نمیخواد بدی 

2706