2733
2734
عنوان

بچه ها یه جواب دندون شکن میخوام بگم به این ج.... ده

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو مگه تو سرتو از ک... ون ما کردی بیرون زندگیمونو کنیم؟؟؟؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731

من خودم با یکی دو سه ماهی دوست بودم و واقعاً من فکر میکردم مجرد یه روز دیدم ی خط پیام داد خانومشم به شوهرم پیام نده من تعجب کردم زنگ زدم و از خانمه عذر خواستم گفتم واقعاً من نمی‌دونستم متاهل و اون آقا کامل حذف کردم شاید همسر شما هم نگفته پس این حرف امروزش به شما درست بود بهتره دنبال نکنید

با دیدنش خودت داغون میشیا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
وای اونجوری نگو شوعراشون فرشتن گناه فقط پای زناست

چه فرقی داره زن و مرد اینجوری هردو جن‌..ده‌ن دیگه

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.