2737
2739
عنوان

کیا بعد از ۳سالگی از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 63 پست
دقیقا  زنعمو شوهرم دوسالگی اومد خونمون دست زد به پشت بچه دید بوشکه با یه لحن مسخره گفت وییی ای ...

نیاز نیست ک جواب بدید لبخند بزنید و کار خودتونو ادامه بدید

امان از حرف مردم

از جیب ما به شماها چه آخه

منم بعد سه سالگی از پوشک گرفتم پسرمو،دوسالگی تلاش کردم اما دیدم همکاری نمیکنه آمادکی نداشت،گذاشتم واسه ۳سالگی به بعد،اطرافیانم زیاد اظهارنظر میکردن که اصلا برام مهم نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه من ۲ خواستم بگیرم اصن همکاری نکردم الانم ۲ونیمه باز اصصصصن علاقه نشون نمیده 

عزیزم برای از پوشک گرفتن باید کم کم بچه رو اماده کنی نمیشه هی تصمیم بگیری هی بیخیال بشی.

بچه ها خیلی باهم فرق دارن.دختر من زود به حرف افتاد خیلی عاقل و فهمیده بود براش کارتون و انیمیشن و شعرهای مربوط به جیش و پی پی دانلود میکردم قصه های شبش همشون دستشویی رفتن داشت! میگفت میرید سرویس چکار بهش میگفتم تا خودش از ۱۸ ماهگی میومد دستشویی ولی من تا دوسالگی طولش دادم تا کامل از پوشک گرفتمش

اما الان پسرم نزدیک ۲۱ ماهشه نه میدونه جیش چیه نه پی پی چیه سرش به بازیه اصلا نمیتونه جز پنج شش تا کلمه حرف بزنه خب من چطوری اینو از پوشک بگیرم؟!

هر بچه ای توی یه سنی امادگی داره و اگر به حرف مردم دیر یا زود بگیری به بچه آسیب میرسونی اول بچت رو بسنج

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
دقیقا  زنعمو شوهرم دوسالگی اومد خونمون دست زد به پشت بچه دید بوشکه با یه لحن مسخره گفت وییی ای ...

ادم ابله به قول شما زیاده فکر میکنن مدال افتخار میدن بهشون

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟
2731

پسر من هنوز یک سالش کامل نشده بود مامان‌بزرگم گفت ببرش دستشویی که کم‌کم یاد بگیره 😕

من گفتم زوده، حتی هنوز نمیتونه بشینه 

قانع نشد که نشد 

منم گفتم چشم از فردا شروع میکنم... ولی هنوز شروع نکردم 😁

اره مادرشوهرم کنارش نشسته بود کیف میکرد هی مدال افتخار میداد بهش

مادرشوهرا همینن عزیزم اگر نوه دختری باشه که میگن تا شب عروسی دکتر گفته باید پوشک باشه وگرنه آسیب روحی میبینه بچه☹

🌟من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد🌟

دخترم دهنمو صاف کرد هنوزم که هنوزه باز با جیش و پی پی مشکل داره چند روزه تو شورتش یکم پی پی میخوره ۵ سالشو تموم کرده 

۲ سالشو بود زرنگی کردم مثلا بهم مدال طلا بدن بگن ماشاالله چه به موقع از پوشک گرفتی کل خونه و زندگیمو به جیش کشید الان دومی رو باردارم گفتم تا نگه پوشکم رو نمیخوام بازش نمیکنم قبل از ۳ سالگی هم عمرا

2740
دختر من دو سالگی همزمان که از شیر گرفتمش خودش پوشکشو درمیاورد میرفت در  دستشویی می ایستاد که&nb ...

دخترتون خداروشکر در توانش بوده این مرحله رو به راحتی طی کنه ولی هستن بچه هاییکه به سختی یاد میگیرم ۲ سالگی براشون زوده

دخترتون خداروشکر در توانش بوده این مرحله رو به راحتی طی کنه ولی هستن بچه هاییکه به سختی یاد میگیرم ۲ ...

اره حتی از شیر گرفتمش هم اصلا اذیت نکرد  اما کوچولوی شما اگر امادگی نداره چرا باید اذیتش کنی  اگر مساله مالی مطرح نیست صبر کن تا خودش دیگه نخاد 

رو شدن نداره  همه بچه ها شبیه هم نیستن  بهتره بجای اینکه درک کنیم این مسیله رو هنیشه مار ...

اتفاقا بچها باهوشن مادرا تنبلن دیگه ی پوشک گرفتن کاری داره ب بچهام ربطش نده حالا اگه دیر راه بیوفته یا حرف بزنه اره ولی پوشک گرفتن از تنبلی مادره

نسلی عاشقت شد ک هیچ وقت تورو ندید💜
2706