2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پزشک موفقی میشم؟آقای د منو دوست داره؟ازدواجم با چه آدمیه و شغلش چیه؟

بله موفق میشید. دوستون داره ولی نمیخواد غرورشو زیر پا بزاره. یه آدم که تو یه شرکت کار میکنه و آدم خوبیه و تقریبا رمانتیکه. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
18_19_17...تقریبا بین این سه تا که البته میتونید تغییرش بدید

خدا از دهنت بشنوه ایشالااا🫂

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
2731
یه اتفاق بد که یکممم بزرگه( تقریبا بزوذی.) اما بعدش زندگی بهتر و به روال عادی برمیگرده. 

حست میگه منو علی کی بهم میرسیم عزیزم؟

بعد از ۱۰ سال هنوز بهم نرسیدیم😔نمیدونم چه حکمت و قسمتیه🙂 انشاالله همه عشقا بهم برسن و خوشبخت بشن منو عشقمم بهم برسیم و خوشبخت بشیم🙏🥹💜✨🖇️
وای منم بگو معدلم چند میشه همه درسامو قبول میشم؟ منو امیر تهش چی میشه می‌رسیم ب هم یان؟

معدل 14_18

شاید بهم نرسید. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
18_19_17...تقریبا بین این سه تا که البته میتونید تغییرش بدید

بعد ی سوال دیگه اونی که تو ذهنمه دوسم داره یا نه

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
20_16

جنسیت بچم چیه

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
معدل 14_18 شاید بهم نرسید. 

منم بگو کلا ازدواجم کیفیتش زمانش کیه چیه😅🤣😄

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
بله موفق میشید. دوستون داره ولی نمیخواد غرورشو زیر پا بزاره. یه آدم که تو یه شرکت کار میکنه و آدم خو ...

من کی ازدواج میکنم؟ شغلش چیه؟ 

معدل الف میشم؟ 

میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید🥺❤️
ماه تولدم اول اسمم بهمدیگه برگشت داریم حسش بگو

ماه تولد و اینا چون حسه نمیتونم دقیق بگم. و قطعا اشتباه میشه. 

ماه تولد تیر _خرداد

اول اسم ف_م

بله برگشت دارید. 

هیچ اتفاق بدی نمی افته و همچی طبق روال پیش میره. 

2706