2733
2734
عنوان

خانومای ترک بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 41 پست
خب چرا میخای با ترک ازدواج کنی پس. اصلا هدفت از تاپیک چیه

خو اگه همه خاستگار رو بپرونم که نمیشه بالاخره شاید یه پوینت مثبت توشون دیدم😐😂

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم ترک و همسرمم ترک هستن و همین اخلاقارو دارن ینی کلا من هرچی بگم همون میشه..ولی. خیلی از اقایی ...

هرچی هستن دربینشون غیرت و ناموس مهمه پایبندزن و زندگین همون طور که پایبند مادرشونن زشتی و زیبایی زن الویت نیست بلکه کدبانویی و خانه داری و همسرداری و احترام ب خانواده سوهر مهمتره

اره دیگه همه جا استثنا هست ولی هرقومی باهم دیگه ازدواج کنن دیگه کمتر اختلاف فرهنگ و بقیه مشکلات پیش ...

دقيقا. 

من ترک هستم همسرم کرد،۱۰ ساله ازدواج کردیم هنوزم با هم تفاهم نداریم.

میرم جای خانواده شون اونا بیشتر دختر دوستن. همیشه دور هم جمع میشن کردی صحبت میکنن داد میزنن موقع حرف زدن منم عصبی میشدم اولا ولی کم کم یاد گرفتم زبونشون رو.

خیلی سخت گیرن تو لباس پوشیدن.خندیدن.یکمی بد دلن.

حرف اول و آخر رو خودشون میزنن.یعنی بریم خونه ی مادرش من بگم پاشو همسرجان بریم عمدا پا نمیشه که بقیه نگن زنش دستور میده یا رئيسه.

من اولا بحث میکردم الان دیگه طوری شدم زیر گوشم ۲ ساعت حرف بزنه ی کلمه شم نمیشنوم 

2731

خانواده همسرم اردبيلي هست ولي هيچكدوم از مرداي خانواده شبيه به هم نيستن فقط اينكه اكثر تركا فقط تركا رو قبول دارن البته خودمم تبريزيم 

برادراي همسرم به شدت سخت گير و ديكتاتور😁 ولي همسرم و پدر همسرم كاملامتفاوت 

تو زندگي هر چي كه داريم به نام منه ولي خانوادشاينطور نيستن 

استارتررر حله  نتیجه گرفته شد   هرکسی با همشهری خودش بهتره ازدواج کنه😆😆😆

چشم 😔

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍