2733
2734
عنوان

نامزدم ۸ کیلو اضافه وزن داره بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 61 پست

حقو به اون میدم چون خودم تپلم و هروقت به کسی که اونوقع باهاش حرف میزدم میگفتم دارم لاغر میکنم همش میگفتن نه و من تپل دوست دارم و این چرت و پرتا😑

سلامتی از همه چیز مهم تره

و اینکه ظاهر فقط برای همون اول مهمه بعدش اخلاقشه که باید جذبت کنه اگه زمان زیادی گذشته از رابطتون و هنوزم‌به فکر ظاهرشی که تغییر نکنه تا ی وقت خدایی نکرده جذبش نشی، یعنی اخلاقش جذبت نکرده و ادامه ی این رابطه درست نیست

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

راستش حق با هردوتونه ولی بیشتر اون

با اضافه وزنش حس خوبی نداره اعتماد بنفس نداره راحت نیست چکارش داری بزار یکم کمتر شه ولی حالا زیادم کم نشه ک تو دوسنداری

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

بگو بره باشگاه بسازه بدنو

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

شنیده بودیم مردا بگن زن تو پر دوسداریم ولی اولین باره میشنوم زن مرد توپر دوسداره🥴🥴

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

خدا شفات بده اختیار بدن خودشم نداره 

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   
2706