2737
2739

من چندوقته ازدواج کردم رفتم خونه خودم . خیلی ب مادر پدرم محبت میکنم و کارای خونشون مث جارو کردن و طی کشیدن اکثرا من میرم کمکشون چون مامانم وسواس داره و دیسک کمر داره.

ولی سر هر کار از لحظه اول تا اخرش نگا میکنه بمن و گیر میده ک یجور وسواسی ای چرا خوب نیستم و هی راهکار مختلف میده و غر میزنه ک چرا اینجوری کردی چرا اونجوری کردی جوری ک کلافه میشم هفته پیش سر یه ته دیگ درست کردن انقد غر زد بغض کردم با خودم گفتم چجوری تحمل میکردم تو خونه

و گفتم یکم دیگه ادامه بدین میرم خونه خودم 

باز این هفته بابام دوبار زنگ زده ک مامانت کمرش درد میکنه بیاین با خواهرت خونه مون کمکش کنین 

خواهر چون از مامانم خوشش نمیاد نمیره کمکش فقط دیدنی میره 

لطفا با احترام بهشون بهم جواب بدین واقعا دوسشون دارم ولی نمدونم چیکار کنم انرژی ای بعد کمک ب اونا برا خونه خودم و شوهرم باقی نمیمونه و همش خسته م

حس میکنم انتظارشون داره خیلی بالا میره من هرکار میکنم برا رضای خداعه ولی دارم اذیت میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
میدونم خیلی سخته ولی هروقت زنگ میزنه یه کمکی براش بفرست

اوهوم

چه کمکی بفرستم ؟ حقیقتش فقط خودم میتونم برم چون کارگر فقط اونی ک خودش قبول داره قبول میکنه به این خاطر که باید همه چیو ب اندازه و دفعات دلخواهش اب بکشه☹️

سر رنگ و نوع ته دیگ که برنجو کلا بمن سپرده بود انقد اذیت کرد و غر زد فک کنم یه رب تا نیم ساعت داشتیم ...

خب بحث نکن تو کار خودتو انجام بده دیدی عصبی شد بگو من اینجوری بلدم دلت نمیچسبه خودت درست کن مادر جان

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

شما الان مسئولیت خونه خودتو داری حالا کمک مادرت سالی یکی دو بار خونه تکونی بری هر بار رفتی مهمونی تو غذا و طرف شستن کمک حال باشی نه که جارو و طی خونش به عهده تو باشه. دو روز دیگه خودت از مادرت ناتوان تر میشی کی کاراتو میکنه؟! بابات کمکش کنه اگه میتونه هر هفته یا دو هفته یه خدمتکار بگیره. 

اوهوم چه کمکی بفرستم ؟ حقیقتش فقط خودم میتونم برم چون کارگر فقط اونی ک خودش قبول داره قبول میکنه به ...

منظورم از کمکی، کارگر بود. خب زنگ همون کارگری که خودش قبول داره.

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738
اونم مسخره کرده هردفعه میگه یه جام درد میکنه نمیاد

یکی دیگه رو پیدا کنید. ولی خودت نرو. بعدا پشیمون میشی

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹