2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چون فهمیدن  به خاطر وام ازدواج کردین 😉😂😂😂🤧

بخاطر وام نبود همو دوس داشتیم از روی ناچاری و بی پولی وام گرفتیم وگرنه کسی دوست نداره اول زندگیش با قسط و وام شروع بشه🥺🥺🥺

انشالله ک به همین زودیا واریز میشه 

فقط پیگیر باشین هرروز برو بانک صحبت کن پیگیری کن به مدیر بانک خواهش کن 

من خودم پارتی داشتم واممون اصن تو نوبت نموند ثبت نام ک کردیم چندروز بعد رفتیم دنبال کاراش و گرفتیمشون

میخوام بگم اینا دست خودشونم هست 

جلو چشمشون باشی میتونن زودترم کارتو راه بندازن

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740
انشالله ک به همین زودیا واریز میشه  فقط پیگیر باشین هرروز برو بانک صحبت کن پیگیری کن به مدیر ب ...

یه چیزی بپرسم ناراحت نمیشین؟

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
چون فهمیدن  به خاطر وام ازدواج کردین 😉😂😂😂🤧

چه باهوشین شما تنهایی فک میکنید؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤧🤧🤧

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2706