2733
2734

سلام دوستان من اگه الان ۳ تومن ۳ ماه بزارم تو ب.لو بانک بهم ۱۰ تومن واقعا میده؟میشه تو یه باکس بزارمش مثلا باکس لباس،مشکلی پیش نمیاد حسابش میکنن 

بعد ضامن و اینا نمیخاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم تو سه ماه گردشت سه تومن تت ده تومن باشه بیسترم بهت میده بعد ویپاد پاسارگاد بگیر اونم وام داره تا پنجاه میلیون نیاز ب ضامن ندارن اینا من گرفتم یه ماه پیش بیست تومن گرفتم از ویپاد ماهی 3300باید بدم شیش ماهه ولی باید حسابت گردش بخوره و سکه هات زیاد شه 

2731
میشه تو هر باکسی بزارمش

اینا اعتباریه باید حتما جایی خرید کنی کارت بکشی  پول نقد نیست میتونی بری پیشخوان یه پولی ازت میگیره بابت مالیات برات واریز میکنه تو یه کارت دیگه اگه قصد خرید باهاش نداری تا ده روزم‌وقت داری خرجش کنی وگرنه میسوزه بهترین راهش همونه ک بری کارت بکشی

شما ویپاد و نصب کردین؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

من تازه حساب باز کردم کارتم تازه اومده بعد شوهرم هی دعوا راه انداخته که بلو کارت اله بله و خوب نیس به حسابت دسترسی دارنو کلاه برداری میکنن 

من باورم نمیشه چون کلا هرکار من بکنمو سرکوب میکنه