2752
2734
سایت بازشده واسه ثبت نام؟! پ چراماامتحان میکنیم نمیشه میگن بودجه نیس 

بله باز شده. ساعتای مختلف شبانه روز باید امتحان کنین. امروز 9 صبح 3 تا بانک باز شد برادرم ثبت نام کرد.

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
یه چیزی بپرسم ناراحت نمیشین؟

نمیدونم والا ناراحت شم بهترازینه تا از کنجکاوی بمیرم بگو جانم😁

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما امسال گرفتید؟

ن گلم دوسال پیش 

اونموقعاهم اوضاع مث الان درهم برهم بود واسه وام باید کلی توی نوبت میموندی و حتی ثبت نامشم چق طول کشید 

واسه ثبت نام شوهرن گوشی کوک میکرد ساعت ۲ صب ۵ صب ۷صب تند تند چک میکرد شانسی اگ بانکی ک میخواستیم ثبت نان داشت فوری ثبت نام میکرد 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
نمیدونم والا ناراحت شم بهترازینه تا از کنجکاوی بمیرم بگو جانم😁

دور از جون. با آشنا وامتونو زودتر گرفتین، عذاب وجدان نگرفتین؟ من اینجور وقتا خوره میفته به جونم. همش میگم اونایی که آشنا ندارن باید چیکار کنن پس. دوست نداشتین جواب ندین

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

ما مهر ماه سال قبل ثبت نام کردیم هنوز واممون در نیومده و نزدیک به دوماه شایدم یک ماه هست روی شانزده متوقف شده انقد واممون ندادن و متوقف شد و از جاش تکون نخورد که سالگرد فوت برادرشوهرم اومد فردای سالگردش نزدیک ترین فامیلمون فوت کرد 

هشت ماه قبل ترش هم حدودا داییم فوت کرد 

هنوز واممون در نیومده

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
ما مهر ماه سال قبل ثبت نام کردیم هنوز واممون در نیومده و نزدیک به دوماه شایدم یک ماه هست روی شانزده ...

وایییی خیلی طولش میدن من‌دیگه صبرم لبریز شده چند ماهه اصلا نه طلا خریدم نه هیجی

خدا رحمتشون کنه  نگفتن چقدر بهتون میدن؟

مرسی گلم 

نه نگفتن اما چون افتادیم واسه امسال فک میکنم به احتمال بالا افزایش قیمت داشته باشه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
دور از جون. با آشنا وامتونو زودتر گرفتین، عذاب وجدان نگرفتین؟ من اینجور وقتا خوره میفته به جونم. همش ...

نه واقعا 

چرا دروغ بگم عذاب وجدان نداشتم 

چون من دوسالم از عقدمون گذشته بود افتادیم دنبالش تازه

و واسه خریدخونمون احتیاج داشتیم توی اوج بی سرو سامانی قیمت ملک بودیم و واقعا وقت واسه عذاب وجدان نبود 

از ته دلم میگم اگ میتونستم واسه خیلیا میکردم ولی خب چی بگم تنها کاری ک میتونم بکنم دعاعه الهی ک اینروزای سخت تموم شه روزای خوبمونم بیاد 😮‍💨😮‍💨🙏🙏🙏

وایییی خیلی طولش میدن من‌دیگه صبرم لبریز شده چند ماهه اصلا نه طلا خریدم نه هیجی

چند ماه هست رو صفی؟

گاهی اوقات خیلی کفری میشم 

الان باید عروسیمو گرفته بودم قبل اینکه این فامیلمون فوت بشه میرفتم سرخونه زندگیم جهیزیمو هم گرفته بودم

۵ ماه منم همینطور آشنای منم چندتایی فوت شدن

من چی بگم که هفت ماهه رو صفم؟😔💔

داداشم بعد ده ماه فک کنم وامش دراومد