2737
2734
عنوان

شک کردم به شوهرم عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 81 پست
چیزی نیست، اثرات زیاد نی نی سایت اومدنه😑😶

دقیقا...من دیگه نصف شبم شوهرم میخواد بره دستشویی، فک میکنم داره میره به من خیانت کنه بیاد😅😅😅😂😂😂

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️

فقط کامنتا 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسته بندی لواشک نیست بیشتر شبیه جلد خط کش ه 

خیلی زندگیو سخت گرفتی! 

خیانت دیدی،  گذشته رفته.  ایا جبران کرده؟! 

حتما پیش مشاوره برو تا خودت ارامش پیدا کنی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2742
من خیانت دیدم سه سال پیش و بدبینم

اهااان خب اینو باید اولش مینوشتی .. ولی بازم بنظرم چیز شک برانگیزی نیست الکی اوقات خودتو تلخ نکن 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2738
گل گاو زبونم بد نیست 😂😂😂

کار از گل گاوزبان گذشته خواهر 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
4 زبانه هسی دیگه  پس فارسی چی🙃

اونم حساب کردم دیگه 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

اگر منظورتون اینه که این بسته بندی مال لواشک نیست، درست میفرمایید، بسته بندی مربوط به چیز دیگه اییه که برای لواشک استفاده شده

هر زنی بهتر از هر کس دیگه ای همسرش رو میشناسه به همین دلیل ترجیح میدم نظر ندم

من تا قبل تاپیک شما فکر میکردم من شکاکم الان نمیدونم بخندم یا گریه کنم اخه این بسته لواشک کجاش شک بر انگیزه؟؟

ایا نوشته عاشقانه دارد؟ خیر

ایا درکنار لواشک چیز گران قیمتی بوده؟ خیر 

ایا اسی مارا مسخره کرده است ؟ بله 

ترکی و انگلیسی و فرانسه و فارسی  درست نیس؟🙄

بعله :) ترکی استانبولی البته :)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706