2752
2734
عنوان

شک کردم به شوهرم عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 81 پست
می دونم دیوانه شدم ولی تست خودم نیست

دست کیه پس؟؟

ببین عزیزم یکم از این  فضا دور شو و ببین اصلا شکی که کردی منطقیه الان این یه بسته هست خب شما میگی اره حتما اینو یه خانم داده اما بگو ممکنه هم اقا داده باشه برا خودت بنویس مثلا چیز هایی که شکت رو زیاد تر کرده و چیز هایی که منطقیه و درسته 

مثلا یه مثال میزنم 

شوهرت با گوشی حرف میزد تا شما رفتی قطع کرد خب

اول میگی چرا قطع کرد پس شک میکنی 

دوم رابطه همسرت با تو و بچه ها خوبه  پس ممکنه شکت اشتباه باشه

دوم میگی شاید شکت اشتباه باشه مثلا ایا بجز این یه مورد چیز دیگه هم دیدی؟

ایا احتمال داره شوهرت مشکل مالی یا... براش پیش اومده که نمیخواهد تو بدونی 

و... من خودم همیشه از این شک ها داشتم اما نه مثل شما یکم کمتر اما دارم تلاش میکنم بیشتر برسی کنم و بعد قضاوت کنم

دست کیه پس؟؟ ببین عزیزم یکم از این  فضا دور شو و ببین اصلا شکی که کردی منطقیه الان این یه بسته ...

من منطق م از کار افتادن 

شما چه قضاوت منطقی در این باره داری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عدد 4 رو نمی‌بینم 🙄

درست کردم 😅😅 ردیفه ؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2731
همین لواشک 

به نظرم لواشک چیزی نیست که بخواهی شک کنی  که ممکنه همکارش داده باشه و معنی نداره دروغ بگه اینم بدون اگر با دختری بود قطعا هم دختره و هم شوهرت یه لواشک ارزون بهم کادو نمیدادن و یه جورایی خنده داره  پس شک نکن و خیالت راحت