2733
2734
عنوان

آقایون اگه یه دختر رو نخواید.. یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 84 پست
حداقل طرفتون دختره دخترم لوسه ولی پسر خیلی رو مخه اینجوری باشه هی منتظر باشه نازش بکشن

هر چی اندازش خوبه خانوم هم نباید بابت هر چیزی کوچکی و الکی قهر کن آرامش از آدم سلب میکنه 

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
خب تو ک الان باید خوش حال باشی که با همچین آدمی تو رابطه درست حسابی نرفتی  اون این ها رو ب ...

هم خوشحالم هم ناراحت انگار تنهاتر شدم 

اینهمه حرف از دین و ایمان میزد بعد سر یه سوتفاهم که حقم داشتم کات کرد 

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همیشه همین طور بوده

نه بابا اوایل خیلی دوسم داشت یعنی از ماه دوم ولی ماه اول سرد بود. ماه دوم به بعد از همه چیم خوشش میومد عقایدمون مثل هم بود همیشه میگف تو واقعا ادمی خیلی خوبی خیلی رعایت میکنی مهربونی کلی مشتاق بود میگفت خیلی خوبه مول من فکر میکنی بعد یهو سر یچیز دعوامون شد بعدم رفتم مسافرت کلا هی سردتر شدیم

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
هم خوشحالم هم ناراحت انگار تنهاتر شدم  اینهمه حرف از دین و ایمان میزد بعد سر یه سوتفاهم که حقم ...

خب ب نفع تو اون گل ب خودی زد امتیازش برا توعه گلش ب نام اون

تو برد کردی 

چه فرقی داره کی گل زده 

نظریه منم برای رابطه های طولانی تره 

نه یه هفته گلکم

2731
نه بابا اوایل خیلی دوسم داشت یعنی از ماه دوم ولی ماه اول سرد بود. ماه دوم به بعد از همه چیم خوش ...

یه بیرون رفتن دو نفره میتونه سر حالتون بیاره رابطه رو 

ولی مراقب باش ک سر این سرد شدن بهش باج ندی که بعدش باید سواری بدی بهش

یه بیرون رفتن دو نفره میتونه سر حالتون بیاره رابطه رو  ولی مراقب باش ک سر این سرد شدن بهش ب ...

اتفاقا قرار بود همو ببینیم بعد مسافرت دومین قرارمون بود من گفتم اگر هنوز مریض بودم میگم قبلش که نریم بیرون بعد دقیقا روز قبل قرار از صبح تا شب سین نزد بعد ساعت ۱۲ زد جوابمو داد ۱۲ نیم گفتم شاید نتونم از صبح بیام فرداش سین زد پیام داد من تا ۱۲ منتظر خبرت بودم( درصورتی که من گفتم اگه مشکلی بود میگم و اصلا یک روز کامل سین نزد که من بخوام راجع بهش بگم) بعد همون روز قرار که گفته بود منتظرت بودم دیشب خبرم بدی گفتم چیکار کنیم حالا بجور منت گذاشت حس کردم گفت چون دلم برات تنگ شده جمعه هم قرار نیس ببینمت شب یه سر همو ببینیم بعد هی اف میشد وسط حرفم دید دیگ واقعا ناراحت شدم گفته بودم امروز جفتمون مشکل داریم یه روز بهتر بریم نیم ساعت بعد آن شد نشست توضیح داد کار دارم مامانم اینا هی صدام میزنن وقت ارایشگاه داشتم منم با لحن عادی جمله قبلو تکرار کردم بعد انگار ناراحت شد که تهش شب پیام دادم گفتم ناراحت شدی با لحن عادی حتی شاد بهم گفت نه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
اتفاقا قرار بود همو ببینیم بعد مسافرت دومین قرارمون بود من گفتم اگر هنوز مریض بودم میگم قبلش که نریم ...

از من ب تو نصیحت این مشکلات کوچک و ساده رو برا خودت بزرگ نکن 

بهش بگو از اینکه هی اف میشدی بدم اومد 

بهتر بود میگفتی ک کار داری تا منم ب کارام برسم 

دعوا رو یه جا تموم کن ادامش نده 

قرار و صحبت بعدی هم نپرس ک ناراحت شدی یا نه 

ولی کلا بهش بگو اگه کاری کردم ک ناراحت شدی بهم بگو 

منم مشکلی باشه ب ت. میگم 

حالا هم بگو برنامه بچین همو ببینیم 

که جفتمون با هم کارمون جور در بیاد

مسائل رو پیچیده نکن 

و تا مطمعن نشدی ب کات و دوست نداشتن فکر نکن 

تو ۴ ماه هم قرار نیست عشق آتشینی بین تو و اون پیش بیاد 

یه رابطه عادیه 

اگه دوسش داری میتونی ادامه بدی و اون دوست داشته ب وجود بیاد  اگه هم نه ک الکی گیر بدی و تمومش کنی

از من ب تو نصیحت این مشکلات کوچک و ساده رو برا خودت بزرگ نکن  بهش بگو از اینکه هی اف میشدی بدم ...

اخه صدبار گفتم بدم میاد دیر جواب میدی باز همون کارو کرد بعدم میگه چرا قرار نمیذاری همش من میذارم (اخه اکثرا من ک میذارم میگه اونروز کار دارم منم بدم میاد هر دفعه تکرار شه این چیزا)

مثل خودش رفتار کن  مقابله ب مثل

قبلا دلم نمیومد، بعد انجام دادم سرد شد کلا از هرجاش بگیری یه جا دیگش در میره. مرسی بابت راهنماییات عزیزم🤍