2737
2734
عنوان

موقعیت مالی در ازدواج چرا برای بعضی دخترا مهم نیست ؟وقتی که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4186 بازدید | 240 پست
مگر زن و مرد داره؟ مگر خیلی از خونه زن نمیشنیه خونه آقا کار کنه؟

اقا وظیفه پوشک بچه عوض کردنو شیردهیو قبول می کنه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر قرار بر برابری باشه بله قبول میکنه

هرچیزیو نمی شه قبول کرد اگه برابری کامله نصف زایمانم به عهده بگیره

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2742
هرچیزیو نمی شه قبول کرد اگه برابری کامله نصف زایمانم به عهده بگیره

زایمان رو که همه پول میدن سزارین میکنن که زن درد نکشه بجاش مرد زیر خرج و هزینه سزارین و بیمارستان صدتا درد زایمان میکشه 😂

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
زایمان رو که همه پول میدن سزارین میکنن که زن درد نکشه بجاش مرد زیر خرج و هزینه سزارین و بیمارستان صد ...

مرد فقیری که کار نکنه خرج سزارین دادنم نداره

تازگیا مد کردن میگن بابای تو ازدواج کرده بود همون اول خونه داشت بماند که بله بابای من داشت ولی تو ال ...

شما هم الانو با زمان قدیم مقایسه نکن قدیم اینقدر شکاف طبقاتی و توقعات زیاد و مراسم عروسی این همه تشریفاتی و تجملاتی نبود اکثرا تو همون خونه پدری چند سال ساکن می‌شدن تا اوضاع مالیشون روال شه و بتونند مستقل زندگی کنند 

الان دیگه باید دختر و پسر پا ب پای هم برا زندگیشون تلاش کنند و زندگیو بسازن نمیشه فقط از ی طرف توقع داشت 

پسر مردم غول چراغ جادو نیست 

البته من با جهازیه بردن زیاد دخترا هم مخالفم به نظرم پول همونو سرمایه زندگیشون کنند با لوازم حداقلی هم میشه شروع کرد

الان بعضی دخترا فقط می‌خوان تن به ازدواج بدن حتی بدون مهریه که اینم درست نیست

مهم اینکه آدم درست بیاد تو زندگیت 

اونی که بیشتر دیده کمتر نمایش میده🤞🏻
تازگیا مد کردن میگن بابای تو ازدواج کرده بود همون اول خونه داشت بماند که بله بابای من داشت ولی تو ال ...

خودت داری میگی نمیشه حونه خرید

پس این همه جوون چیکار کنن؟ 

پس دختری ک پسر با اخلاق میخواد چون درامدش معمولیه قیدشو بزنه؟

کورد نیستم :) 
2740
چون میخوای نسل فقیر تحویل جامعه بدی چون میخوای ..

چند سالته؟ 

خودت کجارو گرفتی عزیزم 

من برای زندگیم خودم تلاش میکنم و اگه پسر خوبیم ببینم تاکید میکنم آدم درست و زندگی بکن انتخابم خواهد بود و به کسی هم قرار نیست جواب پس بدم 

من این حرفارو بیشتر از دخترایی میشنوم که خونه پدرشون شرایط معمولی یا حتی رو به پایین داشتن یا خودشون از نظر مالی معمولی هستن و منتظرند شوهر ارزوهاشونو برآورده کنه 

البته الان یه عده قبول نمیکنن ولی خب ..

خانم اگر خودش تلاشگر باشه واسه زاییدن محتاج پول مرد نیست

😂😂😂اون مرد که بشینه خونه و زنش خرج خودش و بچش و بده مرد نیست چون قطعا عزت نفس نداره اگه زن نباید محتاج مرد باشه مرد هم نباید محتاج زن باشه

😂😂😂اون مرد که بشینه خونه و زنش خرج خودش و بچش و بده مرد نیست چون قطعا عزت نفس نداره اگه زن نباید ...

پس زنی که میشینه خونه و مرد خرجشو میده خالی از عزت نفسه؟ 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
خودت داری میگی نمیشه حونه خرید پس این همه جوون چیکار کنن؟  پس دختری ک پسر با اخلاق میخواد چون ...

اره دیگه تا آخر عمر خونه ی پدر بشینیم و منتظر شاهزاده سفید بر اسب الان اکثریت جامعه درآمد معمولی دارن و دختر پسر پا به پای هم کار میکنن تا پیشرفت کنن 

والا الان دخترا هم دنبال پیشرفتن خودشون بعد اونوقت اینجا ...

هیچ تضمینی هم نیست اون شوهر پولدار همیشه پولدار بمونه! کلی آدم دیدم از نظر مالی خوب بوده ولی پولش درست نبوده یا پسره آدم درستی نبوده یا هرچیز دیگه 

2706