2733
2734

الان ۶ سالشه ،۶ سال پیش من گفتم بزاریم نفس وباران ولی مامان بزرگم به یه اسم دیگه اصرار کرد گفت بزاریم فاطمه ولی من گفتم نه بزاریم مائده حداقل تو فامیل کسی این اسم و نداره ولی صدنفر فاطمه هستن ...اونم قبول کرد 

مامان بابام بخاطر احترام به بزرگتر به حرف مامان جونم گوش کردن منم بچه بودم جلوشونو نگرفتم الان خواهرم همش میگه خوشبحال فلانی اسمش نگاره ،خوشبحال فلانی اسمش پارمیسه، من همش عذاب وجدان میگیرم   امشبم فهمید اسم نوزاد همسایه دلارامه گفت خوشبحالش😢💔 به نظرتون ثبت احوال چند درصد احتمال داره اسمشو عوض کنه؟

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

عوض میکنن نگران نباش 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

من خودم اسم داداشمو انتخاب کردم نزاشتم کسی رو حرفم حرف بزنه گذاشتم رادوین

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

جالا کاری نداریم چ اسمی گذاشتی ،اما بچهها تو یه سنی همش دوست دارن اسم کسای دیگه رو ،روی خودشون بزارن 

اون بچه درکی از قدیمی و جدید بودن نداره ،مگر اینگه شماها این حس رو به بچه داده باشید 

2706