2733
2734
عنوان

از اینکه اسم قدیمی رو خواهرم گذاشتیم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تا نرفته مدرسه و اینا تعویض اسم راحته اگه هم نه حداقلش تو خونه به یه اسم امروزی صداش کنین 

چندماه دیگه میره   ولی فکرنکنم راحت باشه

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
طفلک راست میگه مائده هم از نظر آوایی هم معنی زیاد جالب نیست این همه اسم قشنگ باید چند اسم مینوشتید ...

اره واقعا خاکککک توسرمممم 

اون موقع ۱۳ سالم بود اگه عقل الانم رو داشتم یه اسم اصیل ایرانی و خوش اوا روش میذاشتم 

اسمای مذهبی رو به سختی عوض میکنن مگه اینکه با یه اسم دیگه صداش بزنن و بشناسن یه اسمی که دوست داره ان ...

قبل ۱۸ نمیشه؟

مثلا بابام بره درخواست بده براش؟

اره واقعا خاکککک توسرمممم  اون موقع ۱۳ سالم بود اگه عقل الانم رو داشتم یه اسم اصیل ایرانی و خو ...

دورازجونت حالا کاریه ک شده ،همیشه با اعتماد به نفس از اسمش تعریف کنید و بگید چقدر بهش میاد ،اینطوری به اسمش علاقه مند میشه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
دورازجونت حالا کاریه ک شده ،همیشه با اعتماد به نفس از اسمش تعریف کنید و بگید چقدر بهش میاد ،اینطوری ...

اره تا بتونیم از اسمش تعریف میکنیم بااینکه ته دلمون ناراضی ایم 

با بابام میریم ثبت احوال اگه بشه به ماهلین تغییرداد خیلی خوبه چون خاله و داییم خواهرمو ماهی  صدا میزنن بعضی مواقع مثلا مخفف مائدس😐😂 به ماهلین شبیهه

اره تا بتونیم از اسمش تعریف میکنیم بااینکه ته دلمون ناراضی ایم  با بابام میریم ثبت احوال اگه ب ...

آرررررررره😍😍😍😍ماهلین خیلی قشنگه تو خونه هم خودتون ماهلین صداش کنید قبل مدرسه رفتن اسمش رو عوض کنید 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
 بنظرم فاطمه که قشنگتر و معنا تر بود . مائده یعنی سفره . اینکه ثبت احوال تغییر میده یا نه نمی‌د ...

اره ولی فاطمه تو فامیل کلی داشتیم 

فاطمه که اصلا قابل تغییر نیست درثبت احوال ولی چون مائدس یه امیدی داریم تغییر بدنش...

آرررررررره😍😍😍😍ماهلین خیلی قشنگه تو خونه هم خودتون ماهلین صداش کنید قبل مدرسه رفتن اسمش رو عوض کن ...

مرسی عزیزم❤ امیدوارم ثبت احوال قبول کنه