2733
2734
عنوان

دعام گاها گیراس😍💕🌸 بیاین براتون توحید بخونم🌼🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 9553 بازدید | 1225 پست

برگشت عشقم

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواسته زیاد دارم،یسریش از دید من زمینی ناممکنه🥲اما ازت میخوام دعا کنی از زبون تو ،که خدایی که ناممکن را ممکن میکنه اجابت کنه🥲

یکیش شفای مامانم

دومیش خریدن خونه ،اونم با پول حلال ،خیلی زود

سومیش ،ازدواج عالی خودم،بازم زود ،وقتی میلشا دارم

و موفقیت و عاقبت بخیری داداشم

2731

هرکی اینجا دعا میکنه منم دعا کنه یه سر به تاپیک اخرم بزنه  .. خیلیا احتیاج به دعاتون دارن

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

برای منو نامزدم هم دعا کن ♥️

برات حمد خوندم

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

التماس دعا انشالله ب حاجت دلت برسی مهری هستم برای منم بخون🙏

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،

عزیزم منو خیلی دعا کن بارداریم بسلامتی طی بشه و بچمو سالم بغل بگیرم خیلی اذیتم 

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍