2733
2734

یه گروه زدیم بنا شد کارت هدیه بگیریم ...منم موافقت کردم ...بعد به همسرم گفتم ،گفت باشه ،دست دست میکرد تا اخر گفت نه  باید التماس کنی کلی امتیاز بدی تا من بدم ...من ازت راضی نیستم نمیدم ...

دیگه نمیدونم باید چی کار کنم آقا راضی باشه ‌..الان بابت این موضوع معذبم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

نفری چقدر ؟ 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بدبختی من خودم سرمایه داشتم و خر شدم با اقا ریختم رو هم یک خونه بزگ گرفتیم ..البته  سند سهمم رو دارم ولی چه فایده ..باید کلی خواهش و التماس کنی تا اقا قبدل کته بده یا نه .‌‌....منم هیچ وقت بهش نمیگم پول بده..ولی برای کادو معلم معذب شدم 

2738
۳۰۰وضعمون هم خوبه ‌...ولی نمیده و منم هیج وقت نگفتم پول بده ...ولی این دفعه رو گفتم 

چی بگم والا نمی‌دونم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چه غلطا میگفتی به جهنم که نمیدی منم تو گروه میتویسم همسرم گدا وعقده ایه من نمیتونم پول بدم 

گفتم دوست نداری نده ...همین ..از این میسوزم خودم یک خونه ۱۲۰متری داستم که اگه مال هامون رو قاطی نمیکردیم ماهی۱۲میلیدن دستم بود و هر کار میخواستم میکردم

شما که شوهرتو میشناسی کاش از اول تو گروهشون نمیرفتی بعدم اون کادو به معلم میخاد بده شما چرا باید امت ...

چی بگم ..اینم هر چی میشه میگ ازت راضی نیستم نمیکنم ،از نظر اقتصادی تو سختی قرارت میدم ...دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 

2706