2752
2734
دوستانه باهاش حرف بزن، بگو هیشکی از گدایی خوشش نمیاد اگه تحقیرم کنی از چشمم می افتی... 

گفتم بهش ،پرروعه میگه تو هم از چشمم افتادی ،ولی نرمال باشه میگه تو و بچه مهم ترین های زندگیمیم

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
چرا‌میپاشه الان این موضوع بهونه خوبیه به بابات بکو بهش بگه دخترم گلایه کرده گفته یه خرجی ساده ندارم ...

ببین چون قبلن گفتم .گفته مالت رو ببری جدا کنی ،طلاقت میدم ..من خودم خیلی راضی یستم ولی به خاطر بچم مجبورم تحمل کنم و تنش ها رو ب حداقل برسونم ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا  هر طور باشی باز یه انتظاری فراتر  داره ..به مامانش گفتم از پسرتون راضی نیستم و حلالش ...

ای بابا متاسفانه شوهر منم گند اخلاقه و همش دعوا و بحث درست میکنه همیشه هم جدا می‌خوابه...‌ ولی چه اشتباهی کردی وقتی بهت پول نمیده خونتو دادی بهش که محتاج بشی

2731
ای بابا متاسفانه شوهر منم گند اخلاقه و همش دعوا و بحث درست میکنه همیشه هم جدا می‌خوابه...‌ ولی چه اش ...

قبلا ک اینطور نبود خونه رو دادم اینطور شد 

چقدر مردای اینجوری بدن مگه ادم چقدر عمر میکنه اخه که همسرشون رو اذیت کنن

اره واقعا من ک حلالش نمیکنم ..حسابش بمونه اون دنیا همیشه در روی یک پاشنه نمیچرخه