2752
2734
یه صحبت جدی باید داشته باشین... درست نیس یه خانوم واسه سیصد تومن ناقابل دست دراز کنه که ...

هیچ وقت خودم رو کوچیک نکردم ...ولی طزش اینه که به زن سخت بگیری درست میشه ،نمیدونه برعکس میشه 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی بگم ..اینم هر چی میشه میگ ازت راضی نیستم نمیکنم ،از نظر اقتصادی تو سختی قرارت میدم ...دیگه نمیدون ...

خب بشین باهاش حرف بزن انتظاراتتونو بگین شاید یه چیزی اذیتش میکنه بذار اون بگه بعدم تو بگو یکی از پیش پا افتاده ترین وظایفت نفقه دادنه اونم که از زیرش در میری

2731
چرا همچین اشتباهی کردی الان جدا کن اونجوری دیگه نمیتونه حرف مفت بزنه

بیشتر خریت بود ..بعدا ک خانوادم فهنیدن ناراحت شدن ،گفتند این برای استقلال تو بود 

چرا همچین اشتباهی کردی الان جدا کن اونجوری دیگه نمیتونه حرف مفت بزنه

میدونی چی میگه ،میگه اگه مال نمی اوردی ازت بچه دار نمیشدم ..منم دهن به دهن نمیشم باهاش ۱۵سال ازم بزرگتره ...قند و ..چیز داره ..منم صبوری میکنم برای ارامش بچم با خدا معامله کردم 

نمیتونم جدا کنم ،زندگیم می پاشه .

چرا‌میپاشه الان این موضوع بهونه خوبیه به بابات بکو بهش بگه دخترم گلایه کرده گفته یه خرجی ساده ندارم ومیخوام هونه ام رو بدم کرایه شما خونه رو جدا کن دخترم بده کرایه بابات رو بنداز جلو خودتم بگو اگه نمیخوای حدا کنم باید ماهی انقدر خرجی بدی جنگ اول به از صلح اخره دوستم

نمیدونم والا خیلی زشته که  حتما چیزی بدید یک سال زحمت کشیدن

معلم کارگاه مادر و کودکه ..ولی بده .‌شده یک شاخه گل با نقاشی براش میبرم

بگو اوکی پس من تو گروه مینویسم که من نیستم مسئولیت خرد شدن بچه هم با خودت ولب قایمکی بریز خودت 

پولی ندارم ک خواهر داشتم میریختم به ایت گوه هم نمیگفتم ..

بگو اوکی پس من تو گروه مینویسم که من نیستم مسئولیت خرد شدن بچه هم با خودت ولب قایمکی بریز خودت 

پولی ندارم ک خواهر داشتم میریختم به ایت گوه هم نمیگفتم ..الانم قهره تو اتاق خوابیده 

میدونی چی میگه ،میگه اگه مال نمی اوردی ازت بچه دار نمیشدم ..منم دهن به دهن نمیشم باهاش ۱۵سال ازم بزر ...

عزیزم اینا حرفه زندگی سخته وخرج داره نمیشه که چون اون حرف مفت میزنه شما هیچی نگی به نظرم خانوادت رو بنداز جلو ومالت رو جدا‌کن روز اول نباید رومیدادی

خب بشین باهاش حرف بزن انتظاراتتونو بگین شاید یه چیزی اذیتش میکنه بذار اون بگه بعدم تو بگو یکی از پیش ...

کلا  هر طور باشی باز یه انتظاری فراتر  داره ..به مامانش گفتم از پسرتون راضی نیستم و حلالش نمیکنم ..واسه اینکه هر روز یه زخم زبون و ناراحتی درست میکنه ازش جدا میخوابم ‌‌‌‌‌...ولی بهتره بگم  در اصل اون تو اتاق نمیخوابه ..اونم فکر میکنه با زور و داد همه چی درست میشه نمیدونه باید نرمش کرد ..مت به خاطر پسرم به خودم قول دادم بحث تشنجی نکنم و ساکت میشم .چون بچم میترسه 

2706