2733
2734
کسی نیست ببره همه خابن نمیخامم بیدار کنم چون اگ بیدار کنم غر غر میکنن منم حصله ندارم 

عزیزدلمممم 

من خونه بابام بودم 

دل درد شدید با استفراغ 

کسی بیدار نکردم 

قشنگ اسنپ گرفتم یراست رفتم مطب 

داروخونه ام منشی رفت برام گرفت 

اصن بزار غر بزنن 

جانم درد داری چطور تحمل کنی 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
عزیزدلمممم  من خونه بابام بودم  دل درد شدید با استفراغ  کسی بیدار نکردم  قشن ...

بخدا یلحظه ک دردش اروم میشه میگم اخیشششش خداروشکر خوب شد یهو دوباره حالم بد میشه دلم میخاد خودمو از تو تراس پرت کنم پایین🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا یلحظه ک دردش اروم میشه میگم اخیشششش خداروشکر خوب شد یهو دوباره حالم بد میشه دلم میخاد خودمو از ...

الهی بگردم حق میدم بهت 

میگیره ول میکنه 

چون نفخ داری 

بخدا درکت میکنم 

درد بدیه 

ان شالله که خوب شی 

اگه خوب نشی پاشو برو دختر 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2731
وای خدایا دعا کن خوب بشه عمم پرستاره پیام دادم بهش هنوز جواب نداده 

ان شالله خوب میشی قشنگم 

حتما دعا میکنم 

تهوع و معده درد شدیددددددددد مث چی درد میکنهههههه دردش تا کمرمو پهلوم میزنهههه 😭خدایااااااااا 

همیشه درد معده.  واسه معده نیست. ک. گاهی واسه قلبه. دور از جون.  

یه دکتر برو 

کاش دوباره بیایی سمتم تو💚
2740
کلیدینیوم سی المینیوم ام جی فاموتیدن و ی قرص جویدنی دیگ ک نمیدونم چی بود ولی اونم جویدنی بود 

هیوسین با دمیترون بخور اگه داری اگه شدید صبح آمپولشو بزن الانم با حوله داغ کن کمپرس گرم بزار

بخدا یلحظه ک دردش اروم میشه میگم اخیشششش خداروشکر خوب شد یهو دوباره حالم بد میشه دلم میخاد خودمو از ...

چون حالت تهوع داری احتمال زیاد معدت عصبی شده 

اگه بری دکتر یه آمپول تو سرم میزنه خوب میشی

2706