2737
2739

خطور میکرده به ذهنشون وهم چنین ازدواج کردن اما  میگم حتما طرف مقابلم هم خوشگل خوشتیب پولدار میشه اما شرایطش همون که بالا گفتم کسی هس من نمیدونم چرا به دلم افتاده عاقبت اینجوری ازدواج میکنم خودش هم آدم تحصیل کرده ام انشالله اگه خدا بخواد امسال از کنکور ارشد هم قبول میشم منتظر جواب ها هستم اما نمی دونم چرا به دلم افتاده نمی دونم و راستی اینجاش رو هم می دونم پدر ومادرم اگه هم چین کسی رو بگم ساز مخالف ۱۰۰درصدی می زنن اما من نمی دونم چرا به دلم افتاده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

همین امروز یک همون اقایی به من پیشنهاد داد البته بچه ام داره تیپ قدشم متوسط ولی من هیچوقت تصورمم نیست  با اقایی تواین شرایط ازدواج کنم همیشه حسم این بوده با یک مجرد مثل خودم ازدواج کنم  تا قسمت چی رقم بزنه

دیوونه ای؟ به هرچی فکر کنی همون میشه به چیزای خوب فکر کن

والله به ذهنم خطور میکنه چونکه از پسرها از ۱۴ سالگی تا ۲۹ سالکی شانس نیاوردم اما برعکس هر مرد زن مرده تا اینیستاگرام پیشنهاد ازدواج داده بود واقعا اهل ازدواج بود پسرها همشون اهله دوستی این به ذهنم خطور کرده یک چیزی بگم شاید باور نکنی با پسری ۸ سال دوست بودم گلم باهاش دست هم نداده بودم هرچند رابطه ما ۹۰ درصدش چت تو پشت گوشی بود یا مکالمه بود اون موقعه من کوچیک بودم اذیتم میکرد تو ۲۰ سالگی به دلم افتاده بود من رو ول میکنه میره بایک پرستار که مادرش انتخاب میکنه اون رو میگیره دقیقاها به همون حالت شد تو ۲۲ سالگی ول کرد رفت پرستار رو گرف من بعدش اینکه اون رف خیلی اذیت شدم تو تاپیکهام هس اما بعد از چندین سال رو پام وایستادم بعد از اینکه اون رف تا پارسال هر پسری اومد سمتم اهله ازدواج نبود اصلا ها گلم الان هم به فکر ادامه تحصیل شاغل شدنم‌هستم اما نمی دونم چرا این به دلم افتاده 

ازکجا متوجه شدی؟😳😳

اونجا که نوشتی خودش ترکها اینجوری حرف میزنن مثلا میخوان بگن تازه من ریسانس دارم میگن خودش لیسانس دارم یا خودشم من فلان کاره ام 

درخواست دوستی رد میکنم 
2706