2733
2734
عنوان

میخوام دلم سنگ بشه فقط خودمو بخوام

251 بازدید | 21 پست

شوهرم جلو چشم با زبون خودش گفت بهت خیانت کردم

ی سال نشده هنوز عروسی کردیم

خیلی گریه کردم از خدا شکایت کردم که چرا ولم کرده

شوهرم کتکمم زده ولی موندم کنارش 

من ۱۵ سالگی ازدواج کردم باهاش از خانوادم دور شدم  از این که بهترین شاگرد باشم همه چیم افت کرده 

یعنی گناه من چی بود حتی ی عشق واقعی هم به دست نیاوردن از وقتی ازدواج کردم یادم نمیاد کی از ته دل شاد بودم

چیکار کنم میخوام فقط به خودم فکر کنم میخوام خودمو بیشتر دوس داشته باشم بسمه 

میخواستم خودمو بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرتو هنوز دوست داری؟

اصلا به خودت میرسی؟

زنه رو پیدا کن بهش بگو 

شوهرت چندسالشه؟

الان ۱۶ سالته؟

جواب سوالامو بده تا رهنمایت کنم

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731
شوهرتو هنوز دوست داری؟ اصلا به خودت میرسی؟ زنه رو پیدا کن بهش بگو  شوهرت چندسالشه؟ الان ۱۶ ...

دیگه دوسش ندارم

اره هر روز به خودم میرسم البته تعریف از خود نباشه خیلی خوشگلم 

شوهرم ۲۸

زنه نمیدونم کیه 

دیگه دوسش ندارم اره هر روز به خودم میرسم البته تعریف از خود نباشه خیلی خوشگلم  شوهرم ۲۸ زنه ...

قربونت بشم شوهرت بی لیاقته 

سعی کن لباسای باز بپوشی ولی به شوهر بیشعورت اهمیت ندی زنه هم یجورای اگه بتونی پیداش کن جرش بده از شوهرت میترسی؟ والا اخر خیانت باید طلاق باشه سعی کن پول جمع کنی طلاق هم بگیری مهریتو بزاری اجرا حتی اگه خانوادت پشت پناهت نبودن میتونی بری بهزیستی یه مدتی اونجا بهت اتاق میدن بمونی بعد بری سرکار پول جمع کنی هنوز جوونی بعدها میتونی دوباره ازدواج کنی

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
دیگه دوسش ندارم اره هر روز به خودم میرسم البته تعریف از خود نباشه خیلی خوشگلم  شوهرم ۲۸ زنه ...

عکستو بده ببینیم خیلی خوشگل خاک برسر شوهر بی لیاقتت زن خوشگل و داره و میره بی لیاقته هرزه اگه پشتوانه داری جداشو سنت کمه

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖
چند سالته الان یعنی شونزدهی؟ شوهرت چند سالشه دختر جوونی سنی نداری جدا شو از نو شروع کن

۱۸ سالمه شوهرم ۲۸

میخوام جداشم هر بار میرم که این کارو بکنم دعا مینویسن خانوادش خیلی 

شوهرم سرکارم نمیره هیچ کدوم چیزی بهش نمیگن