2737
2739
عنوان

خانومای خونه دار بدون بچه

146 بازدید | 15 پست

تفریحاتتون چیه  چند روز درهفته بیرون میرید یا فقط آخر هفته ها با همسرتون ؟

📛دونت لایک پلیز📛درخواست دوستی نمیپذیرم📛 💖به معجزه ی خدا ایمان دارم ومیدونم دیرامابهترین         هدیه رو بهم میده💖          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تنها نمیرم کلا اخرهفته ها باهمسرم میریم فقط گاهی هم وسط هفته

تو خونه چ کارایی میکنین حوصلتون سر نمیره؟من احساس میکنم تنبل شدم قبل ازدواج خیلی فعال و اجتماعی بودم

📛دونت لایک پلیز📛درخواست دوستی نمیپذیرم📛 💖به معجزه ی خدا ایمان دارم ومیدونم دیرامابهترین         هدیه رو بهم میده💖          
من خانه دارم ولی متاهل نیستم  با بابام زندگی میکنم برم بیرون از تاپیک؟؟؟؟

ن بمون ولی مجردی بهرحال فرق میکنه شرایطط

تو خونه چ کارایی میکنین حوصلتون سر نمیره؟من احساس میکنم تنبل شدم قبل ازدواج خیلی فعال و اجتماعی بودم

بازی میکنم 

یا کتاب میخونم 

باگوشی ور میرم 

یافیلم میبینم

لایک نکنید لطفا🦭
بازی میکنم  یا کتاب میخونم  باگوشی ور میرم  یافیلم میبینم

پس چرا فک میکنم فقط من اینجوریم و بقیه همش دانشگاهو باشگاهو سرکار میرن و با دوستاشون میگردن و خریدو فلان من همش تو خونم

2738
من فقط میدونم تنهایی تو خونه یا بیرون میری باید رو شخصیت خودت سرمایه گزاری کنی. 

متوجه نشدم منطورتونو

پس چرا فک میکنم فقط من اینجوریم و بقیه همش دانشگاهو باشگاهو سرکار میرن و با دوستاشون میگردن و خریدو ...

نه واقعا اینجوریم نیست مثلا من خودم باشگاه میرفتم یمدت اما خرید و اینارو خودم دوست ندارم تنهابرم  بادوستامم درحد پیام رابطه دارم

لایک نکنید لطفا🦭
نه واقعا اینجوریم نیست مثلا من خودم باشگاه میرفتم یمدت اما خرید و اینارو خودم دوست ندارم تنهابرم &nb ...

اخه ما یه دوست خونوادگی داریم خانومش همش در حال خریدو گردش با مادرو دختر خاله و دوستاشو فلانه و باشگاه میره سرکار دانشگاه کلا با دوران مجردیش فرقی نداره آزادی داره چرا شوهرای بعضیا اینقد راحتن ماله ما انگار زندانبانن ب مولا

2706