2752
2734

خیلی التماس دعا دارم پدرم رفته بعداز جراحی مغز تو‌کما حالمون خیلی بده حمد شفا ۷ عدد بخونین انشالله برگرده بابام پیشمون .خیلی تنهاشدم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هوشیاریش رو چنده؟؟ الهی به حق خانوم فاطمه ی زهرا شفای پدرتون رو بگیرید 🌹

الهی الهی الهی. 

خیلی التماس دعا .حداقل هوشیاری و داره و هیچ علایم ندارهدخیلی التماس دعا هرلخشه دارم گریه میکنم و دعا میکنم بلکه خدا  منو ببینه بهم رحم کنه 

برای شفای پدر عزیزت ۷مرتبه حمد خوندم امیدوارم بیای تو همین تاپیک دونه دونه زیر کامنت هممون بنویسی پ ...

الهی الهی الهی 

مرسی عزیزم زحمت کشیدی. خدا که خیلی بزرگه قربونش برم الهی به مارحم کنه و پدرم برگرده بیام اینجا بنویسم که پدرم معجزه شد درحقش و هوشیارشد .الهی

@درمسیرخدا      لطفا بیا عزیزم

بروی چشم🙏🏻

الهی الهی الهی معجزه وار  و از فضل خدا، بهوش بیان و سلامتیشون بدست بیارند. 

70 مرتبه حمدشفاء میخونم. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
بروی چشم🙏🏻 الهی الهی الهی معجزه وار  و از فضل خدا، بهوش بیان و سلامتیشون بدست بیارند.&nbs ...

مرسی عزیزم خیر ببینی💚

گفتا که " کرا کشتی تا کشته شدی زار؟ تا باز که او را بکشد آنکه تو را کشت؟ "

سلام دوستان خوبم لطفا با قلب پاک و رئوفتون برای بهوش اومدن پدر استارتر و بدست آوردن سلامتیشون با ذکر یک صلوات آیه اَمن یجیب المضطر اذا دعاء و یکشف السوء و حمدشفاء بخونید. 

@مائده6525221  

@بانویتابستون۷۱  

@شهریورهفتاد    

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام دوستان خوبم لطفا با قلب پاک و رئوفتون برای بهوش اومدن پدر استارتر و بدست آوردن سلامتیشون با ذکر یک صلوات آیه اَمن یجیب المضطر اذا دعاء و یکشف السوء و حمدشفاء بخونید. 

@اعتصامی  

@sbmimi  

@نون_بربریییی