2733
2734
عنوان

انتخاب رشته ارشد

81 بازدید | 14 پست

سلام

من ترم ۲ آموزش ابتدایی فرهنگیانم نمی دونم با رشته ای که دارم ارشد چی میتونم بخونم و چه دانشگاهی، اگر اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

و بنظرتون رشته خوبی رو انتخاب کردم؟🥲 اگر نظری دارید بفرمایید😊

سلام همکار گرامی..تمام رشته های روانشناسی..علوم تربیتی ده گرایش ومشاوره هارو می تونین ادامه بدین ..دقیقا برعکس احساس شما رشته ابتدایی متنوع ترین انتخاب هارو برای ادامه تحصیل داره..راهنمایی بیشترم خواستین بهتون میدم.

سلام منم دانشجوی فرهنگیانم 

ولی حقیقتا ابتدایی رو آخرین اولویت زدم

چون نمیتونم ارتباط بگیرم با فضای این رشته 

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام همکار گرامی..تمام رشته های روانشناسی..علوم تربیتی ده گرایش ومشاوره هارو می تونین ادامه بدین ..د ...

از راهنماییتون سپاسگزارم🙏🌹 

این رشته های که فرمودین رو میشه هر دانشگاهی خوند یا فقط (فرهنگیان/تربیت مدرس)؟

2742
سلام منم دانشجوی فرهنگیانم  ولی حقیقتا ابتدایی رو آخرین اولویت زدم چون نمیتونم ارتباط بگیرم ب ...

چه رشته ای می خونید؟

من رتبه خوبی داشتم دبیری هم میاوردم ولی دنیای بچه ها خیلی برام جذاب تره بخاطر اون انتخاب کردم☺️

از راهنماییتون سپاسگزارم🙏🌹  این رشته های که فرمودین رو میشه هر دانشگاهی خوند یا فقط (فرهنگیا ...

دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی تهران برخی از اونا رو داره..اکثر دانشگاه های دولتی هم دارن..بسته به علاقه شما شهر محل خدمتتون و استانی که هستین باید انتخاب کنین که چه رشته ای منسب شماست.چون رشته ی ابتدایی زمان آزادش برای ادامه تحصیل کمه

من دبیر باسابقه م..قبلا علوم تربیتی هم شرکت کردم که رشته رو عوض کنم.

از کاربری که گفتن دانشجو هستن این سوال رو پرسیدم پی بردم که شما دبیر دانا و باتجربه ای هستین در هر صورت از آشنایی با شما خرسندم🌷

2740
دانشگاه فرهنگیان شهید رجایی تهران برخی از اونا رو داره..اکثر دانشگاه های دولتی هم دارن..بسته به علاق ...

سپاس از شما🌸

پس باید اخراجی کارشناسی حسابی براش وقت بذارم و تحقیق کنم.

سپاس از شما🌸  پس باید اخراجی کارشناسی حسابی براش وقت بذارم و تحقیق کنم.

از تابستون سال دوم باید شروع کنین وهدفتون رو مشخص کنین آخرای کارشناسی دیره..شما تربیت معلم چندان مطالب زیادی نمی خونین از هر کتابی نصفه ونیمه می خونین ،نیاز به مطالعه گسترده دارین

روانشناسی بالینی و مشاوره ها اولویت اولتون باشن..چون می تونین بعدش درکنار معلمی کار بالینی یا مشاوره انجام بدین ..بقیه گرایش های علوم تربیتی مثل مدیریت اموزشی..فلسفه تربیت.برنامه ریزی درسی مدرکشون فراتر از آموزش وپرورش تقریبا کارایی نداره و توی همون مقطع هم می مونین..روانشناسی تربیتی هم هست که مجوز مهد کودک میدن..کودکان اسنثنایی ام هم هست که میشه بعد محل خدمت رو برد اونجا..

2706